PS5 - Diablo IV

Kód: 921715181
1 831 Kč 1 513 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 921715181
P/N: 5030917298271
EAN: 5030917298271

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)

Datum vydání:
06.06.2023

PEKLO VÍTÁ VŠECHNY
Diablo® IV je dokonalý zážitek z akčního RPG s nekonečným množstvím zla, které je třeba zabít, nesčetnými schopnostmi, které je třeba ovládnout, nočními můrami a legendární kořistí. Vydejte se do kampaně sólo nebo s přáteli, skrze nádherně temné prostředí, nebo prozkoumejte sdílený svět, kde se hráči mohou setkávat ve městech a obchodovat, spojit se v týmu a bojovat proti světovým bossům, nebo sestoupit do PVP zón a otestovat své schopnosti proti ostatním hráčům.

HRDINOVÉ SVATYNĚ
Vytvořte si a upravte svou postavu, abyste mohli bojovat dál proti nevýslovným hrůzám, které sužují tuto zemi. Vyberte si jednu z pěti tříd, objevujte a experimentujte s rozsáhlou škálou mocného vybavení a pečlivě vybírejte své talenty a schopnosti, abyste se stali nezlomnými tváří v tvář temnotě. Ale vybírejte moudře, závisí na tom váš svět.

PROZKOUMEJ SVATYNI
Prozkoumejte Sanctuary - Objevujte svět Sanctuary a bojujte v jeho rozlehlých krajinách. Připojte se k ostatním dobrodruhům, dobývejte obléhaná města, nořte se do zkorumpovaných kobek a odhalujte ztracená tajemství v boji za osud světa.

SEZNAMTE SE SE SVÝM STVOŘITELEM
Lilith se vrátila do Svatyně, vyvolaná temným rituálem po dlouhých eónech ve vyhnanství. Její návrat zahajuje věk temnoty a utrpení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro Playstation 5
Záruka: 24
Hmotnost: 0.08 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: