Tenda W15E WiFi Hotspot AC1200 Router, 1x WAN, 2x WAN/LAN, 1xLAN, VPN, Captive portal, MultiWAN, Kov

Kód: 539047121
725 Kč 599 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 539047121
P/N: W15E
EAN: 6932849429268

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)

AC1200 Dual-Band Wi-Fi Hotspot router 802.11 ac/a/b/g/n, až 1167 Mb/s, 1x WAN, 2x WAN/LAN, 1x LAN, 4x anténa 6 dBi. (2,4GHz 300Mbps + 5GHz 867Mbps), Captive portal, VPN Server / Client, Multi WAN balance, kontrolér pro AP Tenda, DDos + ARP attack protection, DDNS. Součástí balení je český, slovenský, a polský manuál. Popis produktu
Dvoupásmový bezdrátový WiFi Hotspot router pracující souběžně v pásmu 2,4GHz (300 Mb/s) a 5GHz (867Mb/s), celková rychlost WiFi až 1167 Mb/s, standardy WiFi 802.11ac/a/b/g/n, multi WAN balance 1x WAN, 2x WAN/LAN, 1x LAN, QoS, zabezpečení WPA/WPA2-PSK, vlastní Captive portal (stránka pro vlastní přihlášení např. pro hotely), 4x anténa 6 dBi. Router umí spravovat Access Pointy Tenda i9, i21, i24, i25 a další. VPN server/Client, WiFi pro návštěvy a mnoho dalších funkcí. Zabezpečení díky DDoS protection, ARP attack protection, DDNS a další. Tento router je ideálním řešením do kanceláří, hotelů, větších domů a dalších společností. Podpora až 3 x WAN rozhraní pro sdílení konektivity více poskytovatelů Internetu nebo pro zálohu. Uživatel si může jednoduše vytvořit vlastní Captive portal pro přístup dle uživatelů a podporuje VPN server. Kovový obal, uchycení na stěnu. V kombinaci s velkým výběrem zabezpečení je ideálním WiFi routerem pro vaši práci i zábavu.

Perfektní spolehlivost připojení díky 3x WAN konektorům
Díky třem WAN portům je možné připojit až 3 různé poskytovatele Internetu a využít tak maximální rychlosti a spolehlivosti připojení k Internetu. Router může zatížení konektivity Internetu buď rozložit do všech třech linek nebo vybrat hlavní a ostatní pak jako záložní. Router podporuje WiFi standardy 802.11 ac/a/b/g/n a je tak univerzálním řešením vaší bezdrátové sítě. To vše s inteligentním řízením chipsetu, spotřeby, a kvality služeb tvoří opravdový ideál i pro náročnější prostředí. Porty umí pracovat různorodě jak uživatel potřebuje, v konfiguraci 1x WAN, 2x WAN/LAN, 1x LAN je nastavení opravdu individuální.

WiFi kontrolér pro Tenda Access pointy
Tenda W15E umí navíc spravovat další Access Pointy Tenda. Je možné tak do jedné sítě zapojit další Access Pointy Tenda i9, i21, i24, i25 a další a centralizovaně je spravovat, nastavovat, aktualizovat apod.

Podpora 2,4GHz a současně 5GHz
Výhod využití obou pásem je hned několik. Ideální způsob rozdělení: - 2,4GHz: prohlížení webových stránek, stahování souborů, emaily apod. - 5GHz: hraní náročných Online her, HD / FullHD / 4K / 8K streamování videa, zvláště aplikace kde je důležitá latence. Pásmo 2,4GHz také bývá ve větších zástavbách nebo panelových domech velmi zarušené, a dochází tak k degradaci výkonu na nižší úroveň, tak se WiFi routery z okolí ruší navzájem. Při použití 5GHz vám tato starost zcela odpadá. Pokrytí signálem je zajištěno pomocí čtyř 6 dBi antén. Součástí je nastavení síly signálu pro každou frekvenci zvlášť.

QoS, SMART Bandwidth Control
Samozřejmostí je také pokročilé QoS, díky kterému jsou upřednostněny v síti služby, které jsou náročné na zpoždění a latenci. Pokročilé QoS je navíc doplněno o novější funkci ''Smart Bandwidth Control'' díky které dochází opravdu k chytrému zatížení sítě pro co nejlepší zajištění veškerých služeb.

Přístup do sítě díky Captive portálu
Router podporuje základní nebo vlastní Captive portal. Velkou výhodou je že užvatel nemusí nic ''programovat''. Nastavení je jednoduché a hotové během několika minut. Kromě základního nastavení s logem Tenda a defaultním pozadí je možné nastavit: autentifikace (Kliknutím na potvrzovací tlačítko / Jméno + heslo / Email / Facebook). Dále se nastavuje čas jak dlouho má být uživatel přihlášen, pro kabelové i WiFi připojení zvlášť. Logo - nahrání vlastního loga do 30kB. Titulek - vlastní uvítací text. Obrázek na pozadí - vlastní obrázek 16:9 do 200kB. A navíc je možné nastavit webovou stránku která se má zobrazit po přihlášení.

VPN Server / Port forwarding / DMZ
Tenda W15E také vyniká plnou funkcí VPN Server. Podporuje PPTP server a L2TP server, dále PPTP Client, L2TP client a IPsec vše včetně kompletního nastavení. Navíc funkce Virtual Server, Port forwarding a DMZ díky kterým je možné nastavení další virtuálních portů apod.

Zabezpečení, DDNS, Firewall
W15E podporuje velké možnosti zabezpečení, WPA, WPA2, mixedWPA/WPA2 vždy s PSK a šifrováním TKIP nebo AES. Router má možnost nastavení DDNS pro NoIP, DynDNS, Oray a Gnway. Dále funkce filtrace zařízení v síti a Captive portal, Facebook authentication, IP / Mac / URL filter, IP-Mac binding, Any IP, ARP attack protection (ARP defense, ARP Broadcast Interval), DDoS protection (ICMP, UDP, SYN Flood threshold), IP attack protection (IP Timestamp, IP Security, IP Stream, IP Record route, IP Loose Source, Rouge IP option), Block WAN ping.

Technické parametry
Wi-Fi standardy: IEEE 802.11ac/a/n 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz Bezdrátové režimy: Wireless Router Přenosová rychlost: 5GHz: až 867Mbps, 2.4GHz: až 300Mbps DHCP: DHCP Server, DHCP Client List, DHCP Reservation Základní funkce: SSID Broadcast: Enable/Disable Virtuální server: Port Forwarding, DMZ Host, UPnP Zabezpečení: WPA-PSK, WPA2-PSK, Mixed WPA/WPA2-PSK, rodičovská kontrola Firewall a další: IP / MAC / URL filter, IP-Mac binding, Any IP, ARP attack protection (ARP defense, ARP Broadcast Interval), DDoS protection (ICMP, UDP, SYN Flood threshold), IP attack protection (IP Timestamp, IP Security, IP Stream, IP Record route, IP Loose Source, Rouge IP option), Block WAN ping, Black/White List, MAC Clone, Static Routing, System Log, Network Time, Backup/Restore Settings, online aktualizace Firmware DDNS: NoIP, DynDNS, Oray a Gnway VPN: PPTP server, L2TP server, PPTP Client, L2TP client, IPsec Způsob ovládání: HTTP, Remote web management QoS: 802.11e WMM, Smart Bandwidth Control Rozhraní: 1x tlačítko Reset, 1x WAN, 2x WAN/LAN, 1x LAN LED indikace: 1x Sys, 1x WiFi Napájení: 9 V DC, 1000 mA Maximální spotřeba: 9W Maximální počet uživatelů: 50 (lze navýšit pomocí dalších AP) Maximální počet uživatelů přes WiFi: 30 (lze navýšit pomocí dalších AP) Captive portal: 50 účtů nebo univerzální Bandwidth control: Manual, Smart bandwidth control Anténa: 4x 6 dBi Provedení: indoor, desktop Chlazení: pasivní Montáž na stěnu: ano Provozní teplota: 0° až 40 °C Rozměry (v x š x h): 225 x 135 x 30 mm

Obsah balení
1x Tenda W15E 1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN, atd.) 1x Napájecí adaptér (9V DC, 1000 mA) Více informací na www.tenda.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: 5 GHz
Záruka: 36
Hmotnost: 1.01 kg
Rychlost LAN max.: 100 Mbps
Počet LAN portů: 3
Rychlost Wi-Fi max.: 1,2 Gbit/s
Obsahuje switch: Ano
Antény: Všesměrové
Antény demontovatelné (router): Ne
Wi-Fi 2,4 GHz: Ano
Wi-Fi 5 GHz: Ano
802.11a (5GHz): Ano
802.11b (2,4GHz): Ano
802.11g (2,4GHz): Ano
Wi-Fi 4 (802.11n): Ano
Wi-Fi 5 (802.11ac): Ano
Použití (venkovní/vnitřní): Vnitřní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: