XtendLan FO patch LC-SC 1m 62,5/125 duplex

Kód: NETXTE3440
169 Kč 140 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023
XtendLan FOP-LCSC-D-1-625; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multimode; Specifika...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE3440
P/N: FOP-LCSC-D-1-625-OM1
EAN: 8592457142737

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan FOP-LCSC-D-1-625

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 62,5/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: LC / SC

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 1 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Hmotnost: 0.02 kg
Délka záruky (měsíce): 26
Typ vlákna: multimode
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Specifikace vlákna: OM1 62,5/125um
Konektory: LC/SC
Armovaný kabel: ne
Provedení: duplex
Barva: žlutá
Konektor 1: LC
Konektor 2: SC
Délka kabelu (m): 1
Výrobce: XtendLan
Broušení: PC/PC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: