Armac ARC5

Kód: 264520
306 Kč 253 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Armac ARC 5 je solidní 5zásuvková prodlužovací lišta určený k používání v každém moderním domu ne o kanceláři. Díky použití speciálního systému pro ochranu proti zkratu lišta účinně zajistí bezpečnost zařízení k ní připojených. Mnoholeté zkušenosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 264520
P/N: ARC5/30/CZ
EAN: 5904722197206

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
ARMAC přepěťová ochrana ARC5, 5x zásuvka, FR, vypínač, 3m, černá

Armac ARC 5 je odolný prodlužovací kabel s 5 zásuvkami navržený pro použití v jakémkoli moderním domácím nebo kancelářském prostředí díky použití účinného ochranného systému. Tato funkce zajišťuje bezpečnost zařízení k ní připojených.

Dlouholeté profesionální zkušenosti získané polským výrobcem Armac jsou důkazem bezpečnosti a ideální spolupráce mezi inženýry, což z tohoto produktu dělá jistou investici z hlediska ochrany vašeho elektronického zařízení.

OCHRANNÝ BALÍČEK ARMAC ARC 5

Armac ARC 5 je vybavený podsvíceným dvoupólovým vypínačem proudu, který umožňuje v každém okamžiku svobodné odpojení napájení od zařízení. Podsvícení informuje o aktivním napájení zařízení.

Díky použití automatického zpožděného jističe si můžete být jisti, že v situaci překročení bezpečné hodnoty 10A/2500W (max.) jmenovitého proudu jistič zabezpečí vaše zařízení a automaticky odpojí napájecí zdroj.

SYSTÉM CHILD PROTECTION

Lišta má 5 síťových zásuvek s uzemněním, které byly vybavený speciálním systémem Child Protection. Zásuvky mají svého druhu ochranné kryty, které se postarají o bezpečnost dětí, protože znemožňují přístup k prvkům, které jsou pod stálým napětím.

JISTÁ BEZPEČNOST

Plášť Armac ARC 5 je vyrobený z umělé hmoty - samozhášející. Nejnovější výrobní programy polského výrobce způsobily, že prodlužovací kabel je výjimečně lehký a plášť odolný vůči mechanickému poškození a nárazům.

Při používání přepěťových lišt ARMAC se můžete cítit bezpečně. Výrobek má 5 - roční záruku a pojištění zákonné odpovědnosti.

VŽDY V POPŘEDÍ
Materiály vysoké kvality a dokonalé přizpůsobení prvků způsobuje, že zařízení se představuje dokonale. Klasický design v spojení s možností montáže k podkladu způsobuje, že lišta je univerzálním výrobkem s širokou možností použití.

Lišta je dostupná v délce 1,5/3/5 m a v pěti barvách: černé, šedé, bílé, modré a zelené.

ZÁRUKA KVALITY - POLSKÝ VÝROBCE

Lišta Armac ARC5 je projektovaná v souladu s na celém světě uznanou inženýrskou praxí. Výrobek má certifikát CE a je v souladu se směrnicemi Evropské unie.

Pozitivně absolvovala specialistické zkoušky a splnila všechny kvalitativní i bezpečnostní normy. Úroveň provedení je bezkonkurenční v porovnání s importovanými výrobky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přepěťové ochrany
Záruka: 1860 dní
Hmotnost: 0.8 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: