Optické prvky

Nejprodávanější

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 3m
 
223 Kč
(184 Kč bez DPH)
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 2m
 
204 Kč
(169 Kč bez DPH)
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m
 
181 Kč
(150 Kč bez DPH)
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m
 
358 Kč
(296 Kč bez DPH)
LOGILINK FP0LS02 Fiber duplex patchcable OS2 9/125 LC-SC yellow 2 m
 
156 Kč
(129 Kč bez DPH)
QOLTEC 54143 Qoltec Optic adapter SC/APC duplex SingleMode
 
54 Kč
(45 Kč bez DPH)
QOLTEC 54032 Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC Singlemode 9/125 G652D Duplex 2m
 
133 Kč
(110 Kč bez DPH)
QOLTEC 54031 Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC Singlemode 9/125 G652D Duplex 1m
 
115 Kč
(95 Kč bez DPH)
865 položek celkem
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 3m
184 Kč bez DPH
223 Kč

Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s

Kód: 10101226A
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 2m
169 Kč bez DPH
204 Kč

Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s

Kód: 10101225A
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m
150 Kč bez DPH
181 Kč

Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s

Kód: 10101224A
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m
296 Kč bez DPH
358 Kč

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m

Kód: 1015820A
LOGILINK FP0LS02 Fiber duplex patchcable OS2 9/125 LC-SC yellow 2 m
129 Kč bez DPH
156 Kč

LogiLink - Patch kabel - jednoduchý režim LC (M) do jednoduchý režim SC (M) - 2 m - optické vlákno - duplex - 9 / 125 mikron - OS2 - neobsahuje halogen - žlutá

Kód: 4156780
QOLTEC 54143 Qoltec Optic adapter SC/APC duplex SingleMode
45 Kč bez DPH
54 Kč

Qoltec Duplex - Síťový propojovací kabel - jednoduchý režim SC/APC (F) do jednoduchý režim SC/APC (F) - optické vlákno

Kód: 3655880
QOLTEC 54332 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-SC/APC Singlemode 9/125 G652D Simplex 2m
71 Kč bez DPH
86 Kč

Qoltec - Patch kabel - jednoduchý režim LC/UPC (M) do jednoduchý režim SC/APC (M) - 2 m - optické vlákno - simplex - 9 / 125 mikron - G.652D - neobsahuje halogen

Kód: 3655807
QOLTEC 54281 Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC Singlemode 9/125 G652D Simplex 1m
69 Kč bez DPH
83 Kč

Qoltec Simplex - Patch kabel - jednoduchý režim SC/APC (M) do jednoduchý režim SC/APC (M) - 1 m - optické vlákno - simplex - 9 / 125 mikron - G.652D - neobsahuje halogen - žlutá

Kód: 3655682
QOLTEC 54032 Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC Singlemode 9/125 G652D Duplex 2m
110 Kč bez DPH
133 Kč

Qoltec - Patch kabel - jednoduchý režim SC/UPC (M) do jednoduchý režim LC/UPC (M) - 2 m - optické vlákno - duplex - 9 / 125 mikron - G.652D - neobsahuje halogen - žlutá

Kód: 3655459
QOLTEC 54031 Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC Singlemode 9/125 G652D Duplex 1m
95 Kč bez DPH
115 Kč

Qoltec - Patch kabel - jednoduchý režim SC/UPC (M) do jednoduchý režim LC/UPC (M) - 1 m - optické vlákno - duplex - 9 / 125 mikron - G.652D - neobsahuje halogen - žlutá

Kód: 3655458
QOLTEC 54015 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC Singlemode 9/125 G652D Duplex 2m
98 Kč bez DPH
119 Kč

Qoltec - Patch kabel - jednoduchý režim LC/UPC (M) do jednoduchý režim LC/UPC (M) - 2 m - optické vlákno - duplex - 9 / 125 mikron - neobsahuje halogen - žlutá

Kód: 3655443
Ubiquiti UC-DAC-SFP+, UniFi SFP DAC Patch Cable, 0,5m, 10Gbps, bílý
320 Kč bez DPH
387 Kč

UC-DAC-SFP+ je pasivní propojovací DAC kabel 0,5m dlouhý a slouží k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení s maximální propustností 10Gbps. Kabel je vyroben v bílé barvě s průměrem...

Kód: 455856
Nahoru
Další produkty