velká nabídka | rychlé dodání | skvělé recenze | levná doprava

Optické prvky

Nejprodávanější

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 3m
 
240 Kč
(198 Kč bez DPH)
Detail
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 2m
 
222 Kč
(183 Kč bez DPH)
Detail
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5m
 
199 Kč
(164 Kč bez DPH)
Detail
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC
 
53 Kč
(44 Kč bez DPH)
Detail
OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP
 
84 Kč
(69 Kč bez DPH)
Detail
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 5m Duplex OM3
 
231 Kč
(191 Kč bez DPH)
Detail
OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 3m
 
188 Kč
(155 Kč bez DPH)
Detail
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 3m
 
198 Kč
(164 Kč bez DPH)
Detail
OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A
 
148 Kč
(122 Kč bez DPH)
OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A
 
161 Kč
(133 Kč bez DPH)
Detail
907 položek celkem
Lisovací dutinky šedé GPH DI 4-10 průřez 4mm2 délka 10mm (100ks)
2 Kč bez DPH
2 Kč

XtendLan instalační dutinka 4 mm 2; Lisovací dutinka DI 410 s izolací, dle DIN 46228 pro Cu laněné vodiče (nelze použít pro plné vodiče). ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Jmenovitý...

Kód: ELEGWL0022
XtendLan Ochrana svaru, zatavovací, 45mm, 2,3/1,4mm, bez vyztužení drátem
2 Kč bez DPH
3 Kč

XtendLan FOSS40F23; Samosmršťovací teplem, délka 45mm, určená k ochraně svarku po svaření. Bez vyztužení drátem. Vnitřní průměr před zatavením 1,4mm. Kruhový. Vnější rozměr po...

Kód: NETXTE2190
XtendLan Ochrana svaru, zatavovací, 45mm, 2,0/1,2mm, vyztužení drátem 0,75mm.
2 Kč bez DPH
3 Kč

XtendLan FOSS4520; Samosmršťovací teplem, délka 45mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,2mm....

Kód: NETXTE2187
XtendLan ST zátka do otvorů v rozvaděči, simplex, černá, "D" otvor
3 Kč bez DPH
4 Kč

XtendLan ADRSTBL; Zátka pro otvory ST nebo FC, profil otvoru tvaru "D". Zabraňuje vstupu prachu. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Barva: černá...

Kód: NETXTE1401
XtendLan Ochrana svaru, zatavovací, 45mm, 2,4/1,2mm, vyztužení drátem 1mm.
3 Kč bez DPH
4 Kč

XtendLan FOSS4524; Samosmršťovací teplem, délka 45mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,2mm....

Kód: NETXTE2188
XtendLan Ochrana svaru, zatavovací, 45mm, 2,8/1,4mm, vyztužení drátem 1mm.
3 Kč bez DPH
4 Kč

XtendLan FOSS4528; Samosmršťovací teplem, délka 45mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,4mm....

Kód: NETXTE1966
dutinka s izolací DI 10-12
3 Kč bez DPH
4 Kč

XtendLan instalační dutinka 10 mm 2; Lisovací dutinka DI 1012 s izolací, dle DIN 46228 pro Cu laněné vodiče (nelze použít pro plné vodiče). ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Jmenovit...

Kód: ELEGWL0024
XtendLan Ochrana svaru, zatavovací, 61mm, 2,0/1,2mm, vyztužení drátem 0,75mm.
3 Kč bez DPH
4 Kč

XtendLan FOSS6120; Samosmršťovací teplem, délka 61mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,2mm....

Kód: NETXTE1970
XtendLan Ochrana svaru, zatavovací, 45mm, 2,6/1,2mm, vyztužení drátem 1mm.
4 Kč bez DPH
5 Kč

XtendLan FOSS4526; Teplem smršťovací trubička o délce 45 mm . Určená je k ochraně optického svaru po svaření. Díky vyztužení 1 mm tlustým ocelovým drátem zamezuje ohybu. Vnitřní...

Kód: NETXTE2481
XtendLan Ochrana svaru, zatavovací, 61mm, 2,4/1,2mm, vyztužení drátem 1mm.
4 Kč bez DPH
5 Kč

XtendLan FOSS6124; Samosmršťovací teplem, délka 61mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,2mm....

Kód: NETXTE1892
XtendLan Ochrana svaru, zatavovací, 61mm, 2,8/1,4mm, vyztužení drátem 1mm.
4 Kč bez DPH
5 Kč

XtendLan FOSS6128; Samosmršťovací teplem, délka 61mm, určená k ochraně svarku po svaření. Vyztužená ocelovým drátem, zamezuje ohybu. Vnitřní průměr před zatavením 1,4mm....

Kód: NETXTE2189
XtendLan SC-SC simplex adapter MM, PC, šedý, do optických rozvaděčů
8 Kč bez DPH
10 Kč

XtendLan ADRSCS2SCSMM; Adaptér SC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC konektory. Vhodné pro multimode vlákna. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ...

Kód: NETXTE1271
Nahoru
Další produkty