Optické prvky

Nejprodávanější

334167 0a
 
179 Kč
(148 Kč bez DPH)
QOLTEC 54133 Qoltec Optic adapter LC/UPC duplex MultiMode
 
53 Kč
(44 Kč bez DPH)
QOLTEC 54287 Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC Singlemode 9/125 G652D Simplex 15m
 
101 Kč
(83 Kč bez DPH)
QOLTEC 54042 Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC Multimode 50/125 OM2 Duplex 5m
 
102 Kč
(84 Kč bez DPH)
DELL optický modul SFP/ 1Gbit/ WDMB 1550/1310/ 20km/ DELL kompatibilní/ neoriginální
626 Kč –1 %
Původně: 626 Kč  (–1 %)
617 Kč
(510 Kč bez DPH)
DELL optický modul SFP/ 1Gbit/ WDMA 1310/1550/ 20km/ DELL kompatibilní/ neoriginální
 
502 Kč
(415 Kč bez DPH)
818 položek celkem
334167 0a
Výprodej
148 Kč bez DPH
179 Kč
Kód: 10101008AV1V
QOLTEC 54133 Qoltec Optic adapter LC/UPC duplex MultiMode
44 Kč bez DPH
53 Kč
Kód: 3655707
QOLTEC 54287 Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC Singlemode 9/125 G652D Simplex 15m Kód: 3655695
QOLTEC 54285 Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC Singlemode 9/125 G652D Simplex 7m Kód: 3655690
QOLTEC 54284 Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC Singlemode 9/125 G652D Simplex 5m Kód: 3655689
QOLTEC 54042 Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC Multimode 50/125 OM2 Duplex 5m Kód: 3655485
DELL optický modul SFP/ 1Gbit/ WDMA 1310/1550/ 20km/ DELL kompatibilní/ neoriginální Kód: SVDS01140
DELL SFP modul/ 1Gbit/ MM multi mode 850nm/ 550m/ DELL kompatibilní/ neoriginální Kód: SVDS01100
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení