Optické prvky

Nejprodávanější

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m
 
249 Kč
(206 Kč bez DPH)
XtendLan Útlumový článek, LC/PC samec-samice, 12dB
 
286 Kč
(236 Kč bez DPH)
XtendLan Útlumový článek, LC/PC samec-samice, 3dB
 
286 Kč
(236 Kč bez DPH)
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, SM Modul, 1G, 2-Pack
 
672 Kč
(555 Kč bez DPH)
QOLTEC 54497 SC/UPC fiber optic fast connector Singlemode 3.0mm
 
62 Kč
(51 Kč bez DPH)
QOLTEC 54496 SC/APC fiber optic fast connector Singlemode 3.0mm
 
62 Kč
(51 Kč bez DPH)
DIGITUS 25G DAC kabel SFP28 5m
DIGITUS 25G DAC kabel SFP28 5m
Skladem (1 ks)
462248
 
1 505 Kč
(1 244 Kč bez DPH)
816 položek celkem
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m 526071917
UBNT UACC-OM-SM-1G-S-2 (UF-SM-1G-S) - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack 5260719111
XtendLan Útlumový článek, LC/PC samec-samice, 12dB
236 Kč bez DPH
286 Kč
NETXTE3188
XtendLan Útlumový článek, LC/PC samec-samice, 3dB
236 Kč bez DPH
286 Kč
NETXTE3186
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, SM Modul, 1G, 2-Pack
555 Kč bez DPH
672 Kč
526071911
QOLTEC 54497 SC/UPC fiber optic fast connector Singlemode 3.0mm
51 Kč bez DPH
62 Kč
4535888
QOLTEC 54496 SC/APC fiber optic fast connector Singlemode 3.0mm
51 Kč bez DPH
62 Kč
4535887
QOLTEC 54354 Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - SC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 2m 3655851
QOLTEC 54353 Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - SC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 1m 3655849
DIGITUS 25G DAC kabel SFP28 5m
1 244 Kč bez DPH
1 505 Kč
462248
DIGITUS 25G DAC kabel SFP28 4m
1 036 Kč bez DPH
1 254 Kč
462247
DIGITUS 25G DAC kabel SFP28 2m
634 Kč bez DPH
767 Kč
462246
Nahoru
Další produkty