Optické prvky

Nejprodávanější

 
676 Kč
(559 Kč bez DPH)
Kabel Conexpro 10G SFP+ DAC, pasivní, DDM, 1m
255 Kč
(211 Kč bez DPH)
Kabel Conexpro 10G SFP+ DAC, pasivní, DDM, 0,5m
231 Kč
(191 Kč bez DPH)
SFP modul Conexpro metalický, RJ45, 100m, 1Gbps
351 Kč
(290 Kč bez DPH)
OPTIX LC Optický pigtail 09/125 2m G.657A
 
63 Kč
(52 Kč bez DPH)
 
52 Kč
(43 Kč bez DPH)
DATACOM optický patchcord LC-LC 50/125 MM 1m duplex
 
204 Kč
(169 Kč bez DPH)
DIGITUS 25G DAC kabel SFP28 5m
 
1 420 Kč
(1 174 Kč bez DPH)
DIGITUS 25G DAC kabel SFP28 4m
 
880 Kč
(727 Kč bez DPH)
975 položek celkem
559 Kč bez DPH
676 Kč
462245
Kabel Conexpro 10G SFP+ DAC, pasivní, DDM, 1m
211 Kč bez DPH
255 Kč
52710101-B1B
Kabel Conexpro 10G SFP+ DAC, pasivní, DDM, 0,5m
191 Kč bez DPH
231 Kč
52710100-B1B
SFP modul Conexpro metalický, RJ45, 100m, 1Gbps
290 Kč bez DPH
351 Kč
52710012-B1B
OPTIX LC Optický pigtail 09/125 2m G.657A
52 Kč bez DPH
63 Kč
OPD00006
43 Kč bez DPH
52 Kč
433095
DATACOM optický patchcord LC-LC 50/125 MM 1m duplex NOPDTC1025
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 5m 306518
DIGITUS 25G DAC kabel SFP28 5m
1 174 Kč bez DPH
1 420 Kč
462248
DIGITUS 25G DAC kabel SFP28 4m
727 Kč bez DPH
880 Kč
462247
NOVATRON SFP-10G-LRM/PN03722 (OEM pro Cisco)
ZDARMAZDARMA
6 772 Kč bez DPH
8 194 Kč
51391PN03722
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM
160 Kč bez DPH
193 Kč
5260732908
Nahoru
Další produkty