Optické prvky

Nejprodávanější

OPTIX 19" Optická vana 12xSC šedá aretace plastovým klipem
 
690 Kč
(570 Kč bez DPH)
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 25m Duplex OM3
 
607 Kč
(502 Kč bez DPH)
OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A
 
168 Kč
(139 Kč bez DPH)
OPTIX ST/UPC-ST/UPC Optický patch cord 62,5/125 5m
 
314 Kč
(260 Kč bez DPH)
QOLTEC 54030 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC Multimode 50/125 OM2 Duplex 50m
 
462 Kč
(382 Kč bez DPH)
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 2m
 
232 Kč
(192 Kč bez DPH)
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor SC(APC), LS0H, 1m - sada 12 ks
 
406 Kč
(336 Kč bez DPH)
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m
 
493 Kč
(407 Kč bez DPH)
1001 položek celkem
PLANET IGT-805AT konvertor 1x 100/1000Base-T,1x SFP 100/1000-X, ESD+EFT, IP30, -40 až 75°C
ZdarmaZdarma
2 681 Kč bez DPH
3 244 Kč

PLANET IGT805AT; Konvertor ethernet 100/1000BaseT na optiku s volným SFP portem, určený pro průmyslové a FTTH aplikace. Možnost redundantního napájení v rozsahu DC 1248V/AC 24V,...

Kód: NACPNT2010
OPTIX 19" Optická vana 12xSC šedá aretace plastovým klipem
570 Kč bez DPH
690 Kč

19" Optická vana 12xSC černá Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.

Kód: 433407
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 25m Duplex OM3
502 Kč bez DPH
607 Kč

Opticord LC-ST 50/125µ 25m Duplex OM3

Kód: 433314
OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A
139 Kč bez DPH
168 Kč

Optický kabel duplexní SC-SC 09/125µ 0,5m délka

Kód: 433278
OPTIX ST/UPC-ST/UPC Optický patch cord 62,5/125 5m
260 Kč bez DPH
314 Kč

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k...

Kód: 433064
QOLTEC 54286 Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC Singlemode 9/125 G652D Simplex 10m
85 Kč bez DPH
103 Kč

Qoltec Simplex - Patch kabel - jednoduchý režim SC/APC (M) do jednoduchý režim SC/APC (M) - 10 m - optické vlákno - simplex - 9 / 125 mikron - G.652D - neobsahuje halogen - žlutá

Kód: 3655693
QOLTEC 54030 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC Multimode 50/125 OM2 Duplex 50m
382 Kč bez DPH
462 Kč

Qoltec - Patch kabel - LC/UPC multi-mode (M) do LC/UPC multi-mode (M) - 50 m - optické vlákno - duplex - 50 / 125 mikron - OM2 - neobsahuje halogen - oranžová

Kód: 3655457
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 2m
192 Kč bez DPH
232 Kč

Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s

Kód: 10101097A
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor SC(APC), LS0H, 1m - sada 12 ks
336 Kč bez DPH
406 Kč

Optický single-mode pigtail Broušení: APC

Kód: 10101626A
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m
407 Kč bez DPH
493 Kč

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s

Kód: 10101551A
Ubiquiti UOC-2 - Unifi ODN Cable, 2 Meter
170 Kč bez DPH
206 Kč

Ubiquiti Networks UOC-2 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 2m a...

Kód: 455794
Ubiquiti FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE
589 Kč bez DPH
713 Kč

UBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor, jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí...

Kód: 455620
Nahoru
Další produkty