Optické prvky

Nejprodávanější

QOLTEC 54219 Qoltec Optic Patchcord SC/APC -SC/APC SingleMode SIMPLEX G657A2 50m
 
233 Kč
(193 Kč bez DPH)
QOLTEC 54350 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 3m
 
195 Kč
(161 Kč bez DPH)
XtendLan plastový rozvaděč pro FTTH aplikace, 24 SC odboček, 2 kabelové porty, venkovní
 
665 Kč
(550 Kč bez DPH)
XtendLan čelo pro optický rozvaděč OR025, 12x SC simplex, klip
 
124 Kč
(102 Kč bez DPH)
XtendLan Světelný lokátor, 10mW, 650nm, SM/MM, 8-12km, univerzální konektor 2,5mm
 
2 272 Kč
(1 878 Kč bez DPH)
XtendLan Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 24c, 340x150x70mm
 
1 078 Kč
(891 Kč bez DPH)
XtendLan Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 24c, 280x200x90mm
 
1 026 Kč
(848 Kč bez DPH)
XtendLan Světelný lokátor, 10mW, 650nm, SM/MM, 8-12km
 
2 288 Kč
(1 891 Kč bez DPH)
961 položek celkem
QOLTEC 54219 Qoltec Optic Patchcord SC/APC -SC/APC SingleMode SIMPLEX G657A2 50m Kód: 3656032
QOLTEC 54350 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 3m Kód: 3655843
XtendLan plastový rozvaděč pro FTTH aplikace, 24 SC odboček, 2 kabelové porty, venkovní Kód: NETXTE3219
XtendLan čelo pro optický rozvaděč OR025, 12x SC simplex, klip
102 Kč bez DPH
124 Kč
Kód: NETXTE3131
XtendLan Světelný lokátor, 10mW, 650nm, SM/MM, 8-12km, univerzální konektor 2,5mm
1 878 Kč bez DPH
2 272 Kč
Kód: NETXTE2535
XtendLan Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 24c, 340x150x70mm
891 Kč bez DPH
1 078 Kč
Kód: NETXTE2422
XtendLan Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 24c, 280x200x90mm
848 Kč bez DPH
1 026 Kč
Kód: NETXTE2421
XtendLan Světelný lokátor, 10mW, 650nm, SM/MM, 8-12km
1 891 Kč bez DPH
2 288 Kč
Kód: NETXTE2314
XtendLan plastová kazeta s pro uchycení 24 svarků průměru max 3mm, svarky po dvou nad sebou Kód: NETXTE2202
XtendLan plastová kazeta s pro uchycení 24 svarků průměru 2mm, svarky vedle sebe Kód: NETXTE1868
Nahoru
Další produkty