Síťové prvky

Nejprodávanější

Ubiquiti PowerBeam M5 300mm, venkovní, 5GHz MIMO, 2x 22dBi, AirMAX
 
1 756 Kč
(1 451 Kč bez DPH)
TP-Link Archer C6 router AC1200 Dual band 802.11ac Gigabit, 4xLAN, IPTV, MU-MIMO
998 Kč –20 %
Původně: 998 Kč  (–20 %)
799 Kč
(660 Kč bez DPH)
Delock 87635 VGA Switch 4-portový, manuální, obousměrný
 
284 Kč
(235 Kč bez DPH)
LYNX CS Odizolovávač pro UTP/FTP/STP kabely LXS-501A
 
156 Kč
(129 Kč bez DPH)
ZdarmaZdarma
 
7 093 Kč
(5 862 Kč bez DPH)
ASUS ZenWifi CD6 Wireless AC1500 Dual-band Whole-Home Mesh WiFi System, 3-pack
ZdarmaZdarma
 
5 558 Kč
(4 593 Kč bez DPH)
Ubiquiti UniFi 48-port Gigabit Ethernet Switch with SFP, no PoE
ZdarmaZdarma
 
10 322 Kč
(8 531 Kč bez DPH)
ZdarmaZdarma
QNAP TS-251D-2G
Vyprodáno
Kód: 235789
 
9 375 Kč
(7 748 Kč bez DPH)
Intellinet konektor RJ45, Cat5e, stíněný STP, 50µ, drát, 100 ks v nádobě
 
852 Kč
(704 Kč bez DPH)
4052 položek celkem
Ubiquiti PowerBeam M5 300mm, venkovní, 5GHz MIMO, 2x 22dBi, AirMAX
1 451 Kč bez DPH
1 756 Kč

PowerBeam vychází z dřívější velmi úspěšné řady produktů NanoBridge. Nově obsahuje výkonější hardware a chytřejší konstrukci. Konstrukce byla maximálně zjednodušena, instalace v...

Kód: 455277
TP-Link Archer C6 router AC1200 Dual band 802.11ac Gigabit, 4xLAN, IPTV, MU-MIMO
998 Kč –20 %
660 Kč bez DPH
799 Kč

TPLink Archer C6; Dvoupásmový bezdrátový WiFi router pracující na frekvencích 2,4 a 5 GHz standardu 802.11a/b/g/n/ac . Čtyři externí a jedna interní anténa poskytují stabilní...

Kód: NARTPL1059
Delock 87635 VGA Switch 4-portový, manuální, obousměrný
235 Kč bez DPH
284 Kč

Tento VGA switch od Delocku je manuální obousměrný switch pro připojení různých zařízení s VGA portem. Tento switch nabízí dvě různé aplikace. 1. Můžete připojit až čtyři...

Kód: 687440
LYNX CS Odizolovávač pro UTP/FTP/STP kabely LXS-501A
129 Kč bez DPH
156 Kč

Regulace hloubky řezu od 3,2 mm - 9 mm

Kód: 1045695A
ZdarmaZdarma
5 862 Kč bez DPH
7 093 Kč

Počet kanálů:2; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:CX4

Kód: 574317A
ASUS ZenWifi CD6 Wireless AC1500 Dual-band Whole-Home Mesh WiFi System, 3-pack
ZdarmaZdarma
4 593 Kč bez DPH
5 558 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac

Kód: 151639A
Ubiquiti UniFi 48-port Gigabit Ethernet Switch with SFP, no PoE
ZdarmaZdarma
8 531 Kč bez DPH
10 322 Kč

Gigabitový L2 switch Ubiquiti UniFi Switch US-48 v 19" rackmount provedení. Managovatelný switch s 48 gigabit metalickými + 2 SFP porty + 2 SFP+ porty a celkovou propustnost 70...

Kód: 455427
ZdarmaZdarma
11 621 Kč bez DPH
14 062 Kč

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí...

Kód: 474713
ZdarmaZdarma
7 748 Kč bez DPH
9 375 Kč

CPU :Intel® Celeron® J4005 dual-core 2.0 GHz (max. 2.7 GHz) Architektura CPU: x86 64 bitů Grafický procesor : Intel® HD Graphics 600 Šifrovací modul (AES-NI) Hardwarově...

Kód: 235789
Intellinet konektor RJ45, Cat5e, stíněný STP, 50µ, drát, 100 ks v nádobě
704 Kč bez DPH
852 Kč

Typ komponenty:Modulární konektor RJ10-RJ45; Provedení:Cat5E; Stínění:STP

Kód: 58801A
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 3m
184 Kč bez DPH
223 Kč

Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s

Kód: 10101226A
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 2m
169 Kč bez DPH
204 Kč

Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s

Kód: 10101225A
Nahoru
Další produkty