velká nabídka | rychlé dodání | skvělé recenze | levná doprava

Síťové prvky

Nejprodávanější

TP-Link Archer C80 AC1900 WiFi 5xGb Router
ZdarmaZdarma
TP-Link Archer C80 AC1900 WiFi 5xGb Router
Doprava zdarma
Skladem (5)
Kód: 5172131957
 
1 239 Kč
(1 024 Kč bez DPH)
Detail
TP-Link Archer C6 router AC1200 Dual band 802.11ac Gigabit, 4xLAN, IPTV, MU-MIMO
998 Kč –19 %
Původně: 998 Kč  (–19 %)
809 Kč
(669 Kč bez DPH)
Detail
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 3m
 
241 Kč
(199 Kč bez DPH)
Detail
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 2m
 
223 Kč
(184 Kč bez DPH)
Detail
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5m
 
200 Kč
(165 Kč bez DPH)
Detail
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC
 
54 Kč
(45 Kč bez DPH)
Detail
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat5E, 30µm, drát - 100 ks
 
205 Kč
(169 Kč bez DPH)
Detail
Zásuvka STP 2x RJ45 Cat5E, blok 110, na omítku
 
105 Kč
(87 Kč bez DPH)
Detail
Zásuvka STP 1x RJ45 Cat5E, blok 110, na omítku
 
78 Kč
(64 Kč bez DPH)
Detail
Ochrana pro konektor RJ45, non-snag-proof - zelená, 100ks
 
126 Kč
(104 Kč bez DPH)
Detail
4322 položek celkem
XtendLan Konektor tel. RJ11 6p4c
1 Kč bez DPH
1 Kč

XtendLan tel. 6p4c RJ11 drát; Telefonní konektor 6p4c, rozměr RJ11. Pro všechny běžné telefonní zásuvky typu RJ. 6 kontaktů, z toho 4 vodivé. Pro drtivou většinu běžně...

Kód: NETXTE3535
XtendLan Ochrana konektoru RJ45 bílá (výřez)
1 Kč bez DPH
1 Kč

XtendLan manžetka RJ45 bílá; Gumová krytka pro profesionálnější zakonektorování konektoru RJ45 s výřezem. Chrání konektor před poškozením a prašností. Její instalace nezpůsobuje...

Kód: NETXTE1069
XtendLan Ochrana konektoru RJ45 černá (výřez)
1 Kč bez DPH
1 Kč

XtendLan manžetka RJ45 černá; Gumová krytka pro profesionálnější zakonektorování konektoru RJ45 s výřezem. Chrání konektor před poškozením a prašností. Její instalace...

Kód: NETXTE1081
XtendLan Ochrana konektoru RJ45 červená (výřez)
1 Kč bez DPH
1 Kč

XtendLan manžetka RJ45 červená; Gumová krytka pro profesionálnější zakonektorování konektoru RJ45 s výřezem. Chrání konektor před poškozením a prašností. Její instalace...

Kód: NETXTE2841
XtendLan Ochrana konektoru RJ45 modrá (bublinka)
1 Kč bez DPH
1 Kč

XtendLan manžetka RJ45 modrá; Gumová krytka pro profesionálnější zakonektorování konektoru RJ45 s bublinou. Chrání konektor před poškozením a prašností. Její instalace...

Kód: NETXTE2537
XtendLan Ochrana konektoru RJ45 modrá (výřez)
1 Kč bez DPH
1 Kč

XtendLan manžetka RJ45 modrá; Gumová krytka pro profesionálnější zakonektorování konektoru RJ45 s výřezem. Chrání konektor před poškozením a prašností. Její instalace...

Kód: NETXTE2849
XtendLan Ochrana konektoru RJ45 šedá (výřez)
1 Kč bez DPH
1 Kč

XtendLan manžetka RJ45 šedá; Gumová krytka pro profesionálnější zakonektorování konektoru RJ45 s výřezem. Chrání konektor před poškozením a prašností. Její instalace nezpůsobuje...

Kód: NETXTE1080
XtendLan Ochrana konektoru RJ45 zelená (výřez)
1 Kč bez DPH
1 Kč

XtendLan manžetka RJ45 zelená; Gumová krytka pro profesionálnější zakonektorování konektoru RJ45 s výřezem. Chrání konektor před poškozením a prašností. Její instalace...

Kód: NETXTE2850
XtendLan Ochrana konektoru RJ45 žlutá (bublinka)
1 Kč bez DPH
1 Kč

XtendLan manžetka RJ45 žlutá; Gumová krytka pro profesionálnější zakonektorování konektoru RJ45 s bublinou. Chrání konektor před poškozením a prašností. Její instalace...

Kód: NETXTE3162
XtendLan Ochrana konektoru RJ45 žlutá (výřez)
1 Kč bez DPH
1 Kč

XtendLan manžetka RJ45 žlutá; Gumová krytka pro profesionálnější zakonektorování konektoru RJ45 s výřezem. Chrání konektor před poškozením a prašností. Její instalace...

Kód: NETXTE3406
XtendLan Ochrana konektoru RJ45 šedá (bublinka)
1 Kč bez DPH
1 Kč

XtendLan manžetka RJ45 šedá; Gumová krytka pro profesionálnější zakonektorování konektoru RJ45 s bublinou. Chrání konektor před poškozením a prašností. Její instalace...

Kód: NETXTE3396
Lisovací dutinky šedé GPH DI 4-10 průřez 4mm2 délka 10mm (100ks)
2 Kč bez DPH
2 Kč

XtendLan instalační dutinka 4 mm 2; Lisovací dutinka DI 410 s izolací, dle DIN 46228 pro Cu laněné vodiče (nelze použít pro plné vodiče). ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Jmenovitý...

Kód: ELEGWL0022
Nahoru
Další produkty