D-Link M32-2 EAGLE PRO AI AX3200 Mesh Systems - 2 Pack

Kód: 475779
4 569 Kč 3 776 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
EAGLE PRO AI AX3200 Mesh System Dvoupásmová Wi-Fi 802.11AX s kombinovanou rychlostí až 3200 Mb/s Ucelený Wi-Fi 6 Mesh Systém pro pokrytí celého domu 2 jednotky/3 jednotky pokryjí signálem plochu až 510 m2/740 m2 AI asistence zásílá pravidelná doporuče

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 475779
P/N: M32-2
EAN: 0790069463235

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
EAGLE PRO AI AX3200 Mesh System
Dvoupásmová Wi-Fi 802.11AX s kombinovanou rychlostí až 3200 Mb/s
Ucelený Wi-Fi 6 Mesh Systém pro pokrytí celého domu
2 jednotky/3 jednotky pokryjí signálem plochu až 510 m2/740 m2
AI asistence zásílá pravidelná doporučení a hlášení o provozu ve vaší síti
AI Mesh, Wi-Fi a Optimalizace síťového provozu
MU-MIMO & OFDMA technologie
Podpora hlasového ovládání Google a Alexa
Nejnovější WPA3™ Wi-Fi zabezpečení
Jednoduché nastavení a ovládání

Wi-Fi 6 Mesh Systém s AI (umělou inteligencí).
Vychutnejte si rychlosti Wi-Fi 6 nové generace s funkcemi AI, které se neustále optimalizují a zlepšují, pro rychlé, efektivní, plošné pokrytí signálem v každé místnosti, které vás jediným řešením zbaví všech problémů s pokrytím "hluchých" míst ve vaší domácnosti a s výpadky signálu.

AX3200 Wi-Fi 6
Připojte až 128 zařízení*. Ideální pro streamování 4K, hraní VR, videohovory a udržování připojení všech vašich chytrých domácích zařízení.

AI pracuje za vás
Snadno zapněte nebo vypněte inteligenci, která pohodlně automaticky vylepšuje a optimalizuje vaši síť.

Rodičovská kontrola
Poskytněte své rodině bezpečné prostředí pomocí ovládacích prvků pro blokování webových stránek, nastavení plánů a přihlášení do sítě pro hosty.

Wi-Fi zabezpečení
Nejnovější bezdrátové šifrování WPA3 a zabezpečení v souladu s normou IEC 62443-4-1 chrání vaši síť před neoprávněným přístupem.

OFDMA
Malé datové pakety určené pro více zařízení jsou přenášeny společně a již nikdy nemusí stát ve frontě. Ideální pro zařízení s vysokými nároky na šířku pásma.

Wi-Fi zabezpečení
Nejnovější bezdrátové šifrování WPA3 a zabezpečení v souladu s normou IEC 62443-4-1 chrání vaši síť před neoprávněným přístupem.

Jednoduché nastavení a ovládání
Naše bezplatná aplikace EAGLE PRO AI vám přináší osobního asistenta AI, který vám pomůže spravovat vaši Wi-Fi síť, a to i s možností hlasového ovládání prostřednictvím Amazon Alexa a Google Assistant (čeština a slovenština nejsou podporovány).

Rozšířené Wi-Fi pokrytí
Přidejte E15 Wi-Fi extendery a vytvořte chytrou síť Mesh.

Chytřejší než běžná Mesh Wi-Fi síť.
M32 pracuje inteligentně a vždy se postará o nejvyšší možnou rychlost, abyste mohli plynule načítat webové stránky a sledovat videa. Vestavěný AI Wi-Fi optimalizátor vás nepřetržitě připojuje k nejlepšímu Wi-Fi kanálu, zatímco AI optimalizátor provozu upřednostňuje vaše nejdůležitější používání internetu pro co nejlepší zážitek a stabilitu signálu.

Signál dosáhne dál než kdykoli předtím.
Wi-Fi 6 je ideální pro chytré domácnosti, kde potřebujete bezchybné připojení na více zařízeních současně. Wi-Fi 6 také poskytuje silnou síť, která umožňuje celé rodině streamovat, hrát nebo pracovat bez obav z ukládání do vyrovnávací paměti, výpadků nebo rušení.

Na Wi-Fi Mesh Systém se můžete vždy spolehnout.
Užijte si inteligentní (AI) optimalizaci své sítě, protože vestavěný AI Wi-Fi optimalizátor vás nepřetržitě připojuje k nejlepšímu Wi-Fi kanálu, abyste své připojení mohli využít na maximum. Jedinečná technologie AI beamforming vytváří spolehlivé spojení mezi každým uzlem pro bleskurychlou Wi-Fi v celém vašem domě.

Nevídaná rychlost a účinnost.
Zvyšte kapacitu své sítě až 4x pomocí MU-MIMO, OFDMA a BSS Coloring, aby vaše síť mohla obsloužit více zařízení s neuvěřitelnou účinností. Nyní můžete ke své chytré domácnosti připojit až 128 zařízení*, aniž byste se museli starat o svou síť.

Gigabit porty pro kabelové připojení.
Každá jednotka disponuje 2x Gigabit LAN porty a 1x Gigabit WAN portem pro kabelové připojení.

Zůstaňte připojení i při pohybu z místnosti do místnosti.
Naše technologie Smart Roaming vytváří jedinou bezproblémovou síť, která zajišťuje, že vaše zařízení jsou automaticky připojena k nejsilnějšímu možnému signálu. Proto i při pohybu z místnosti do místnosti budete mít vždy nejlepší možné připojení bez obav z možného výpadku signálu.

Pro rozšíření Wi-Fi do většího prostoru přidejte další zařízení.
Od 1 patrových bytů po 4 patrové domy a sklepy až po zahradní terasy – další jednotky EAGLE PRO AI M32 rozšíří vaši síť a poskytnou vám bezproblémové vysokorychlostní internetové pokrytí, které eliminuje mrtvé zóny v těch těžko přístupných místech napříč nemovitostmi jakékoli velikosti. Maximální počet jednotek z řady EAGLE PRO AI je 4 jednotky.

Chrání vaše soukromí a dodává pocit bezpečí.
Nejnovější pokročilý bezpečnostní standard WPA3 Wi-Fi šifruje provoz vaší sítě a chrání vaši bezdrátovou síť před vnějšími hrozbami. WPA3 také obsahuje nový protokol pro ověřování a zabezpečení připojení vašich zařízení a ochrání vaši síť před útoky.

AI asistent pro jednoduché ovládání Wi-Fi sítě
Bezplatná aplikace EAGLE PRO AI přichází s osobním AI asistentem, který vám zasílá zprávy, nepřetržitě za vás sleduje provoz a poskytuje praktické návrhy.

Hlasové ovládání pomocí Amazon Alexa a Google Assistant.
Ovládejte svoji Wi-Fi síť hlasem pomocí Amazon Alexa a Google Assistant. Získejte zvuková upozornění na aktualizace sítě, zkontrolujte stav zabezpečení jednotlivých zařízení a mnoho dalšího (hlasové ovládání pouze v podporovaných jazycích, nelze ovládat česky ani slovensky).

Zelená technologie, která šetří životnost baterie.
Funkce Target Wake Time (TWT) automaticky pomáhá snižovat spotřebu baterie u všech vašich připojených zařízení tím, že vypočítá, kdy a jak často jsou nutné přenosy, čímž u všech těchto zařízení šetří baterii.

Doplňkové parametry

Kategorie: 5 GHz
Záruka: 730 dní
Hmotnost: 0.52 kg
Výrobce (wireless): D-link
Použití (wireless): Access Point
Rychlost přenosu Wi-Fi (wireless): 300Mbps (802.11n)
Pásmo (wireless): 2,4 GHz + 5 GHz dual
Podpora PoE (wireless): Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: