Huawei FreeBuds Pro 3/ANC/BT/Bezdrát/Ceramic White

Kód: 95HWS1503
4 923 Kč 4 069 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 95HWS1503
P/N: 55037053
EAN: 6942103106224

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)

Huawei FreeBuds Pro 3, Ceramic White

Skutečný poslech
HUAWEI FreeBuds Pro 3 jsou vyladěny do posledního detailu, aby zajistili vynikající zážitek z poslechu, a to díky ultra-hearing dual-driver setup, vylepšenému o pole Halbach s vysokou přechodovou odezvou a 11mm ultra-mag basový driver, který vás určitě pohltí. A díky digitální technologii cross-over může zvuk stoupat až na 48 kHz nebo klesnout až na 14 Hz, aniž by zmeškal jediný úder.

Double HD Certified
HUAWEI FreeBuds Pro 3 podporuje kodeky L2HC 2.0 a LDAC™ a je certifikován od HWA a Hi-Res Audio Wireless, aby poskytovali zvuk ve vysokém rozlišení, plný zabarvení a textur, který umožňuje dosáhnout přenosovou rychlost zvuku 990 kb/s.

Zvuk přizpůsobený vám Sekundu po sekundě
Poslouchejte jak chcete a algoritmus trojitého adaptivního EQ se spustí, aby zachoval každou notu, tón a melodii skutečnou. Algoritmus detekuje úroveň hlasitosti, tvar zvukovodu ucha a stav nošení v reálném čase. Aplikuje optimální úroveň zvuku a nastavení ekvalizéru, takže vaše oblíbená hudba bude vždy připravena!

Volání bez rozptylování
Žádný hovor by nikdy neměl být uzavřeným hovorem – proto je zde Pure Voice 2.0, aby udržela na uzdě hlasitý hluk a bouřlivé davy, když telefonujete s blízkými. Užijte si 2,5krát lepší snímání hlasu během hlasových hovorů a videohovorů s přepracovaným snímačem kostního vedení hlasu (VPU), který zůstane těsně uchycený k vašim uším – a nikdy neztratíte svůj hlas a dáváte hlas vašim myšlenkám. Snímač VPU také funguje v tandemu s tri-mikrofonním systémem sluchátek pro detekci a rozlišení různých typů okolního hluku podle frekvenčního rozsahu, a to díky vícekanálovému algoritmu hluboké neuronové sítě (DNN). Schopnost potlačení hluku okolí je vylepšena o 5 dB, takže si můžete užívat čisté hovory i v hlučném prostředí, jako jsou metro, letiště a haly. Schopnost potlačení hluku větru je vylepšena o 80 %, takže můžete snadno konverzovat, když jste u moře nebo na kole. Aktualizovaný algoritmus AI adaptivního potlačení hluku inteligentního ANC 3.0 pracuje v tandemu s hybridním systémem potlačení hluku tri-mic, aby přesně identifikoval a vypočítal zvuky uvnitř a vně ucha v reálném čase, a tím přizpůsobit efekty potlačení hluku podmínkám v reálném čase. Schopnost ANC je u HUAWEI FreeBuds Pro 3 vylepšena o 50 %, což z ní dělá ideálního společníka pro poslech při letu a jízdě vlakem.
Barva: Ceramic White
IP54
4 mikrofony
Kapacita baterie sluchátek: 55 mAh
Kapacita baterie napájecího obalu: 510 mAh
Výdrž baterie sluchátka + obal: 37,5 h (s vypnutým potlačením hluku)
Výdrž baterie sluchátka + obal: 26,5 h (se zapnutým potlačením hluku)
Současné připojení Bluetooth se dvěma zařízeními: Ano Více na: https://consumer.huawei.com/en/headphones/freebuds-pro-3/specs/

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdrátové
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: