PS4 - Nioh 2

Kód: 92143168
751 Kč 621 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 92143168
P/N: PS719346005
EAN: 711719346005

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
V druhém díle populární hry Nioh se ve službách charismatického vůdce Ody Nobunagy vydáte do Japonska v období Sengoku. Ujmete se role vlastního polodémonického válečníka Yokai, abyste porazili všechny nepřátelé, které na své pouti potkáte. Ve světě inspirovaném japonskou minulostí a klasickou mytologií objevíte historické postavy, zkušené samuraje i mýtická stvoření. K jejich porážce budete mít k dispozici široký výběr zbraní a schopností, které můžete volit a vylepšovat dle svého oblíbeného herního stylu.

Temný svět
Na území Japonska se v tomto díle vydáte během pokřivené verze krvavého období Sengoku. V průběhu hraní objevíte širokou škálu prostředí, která se zakládají na japonské historii a mytologii. Při své pouti tak narazíte na věhlasné samuraje, známé historické postavy či mýtická stvoření.

Vlastní válečník
Vstříc všem nepřátelům se vydáte v roli vlastního unikátního válečníka, jehož vzhled je závislý pouze na vaší fantazii. S pomocí editoru postavy si můžete nastavit každičký detail od vzhledu, přes preferovanou zbraň či styl boje, až po vybavení. Trénujte v dódžu, odemkněte nové vlastnosti, u kováře nakupte nové vybavení a vytvořte tak zcela jedinečného hrdinu.

Plejáda nepřátel
Oproti prvnímu dílu byly řady nepřátel rozšířeny o mnoho nových posil různých typů, což prověří vaše schopnosti opravdu do hloubky. Každý protivník ovládá svůj bojový styl a každý souboj bude vyžadovat jiný přístup i odlišnou taktiku. Je jen na vás nelézt tu nejlepší kombinaci zbraní, schopností a vybavení, díky kterým vás žádný nepřítel nepřekvapí.

Démonické síly
Je na vás nepřítel příliš silný a ve své lidské podobě jej nemáte šanci porazit? Využijte svého původu a vyrovnejte souboj použitím speciálních démonických schopností, které postupně získáte od poražených nepřátel. Pokud ani tyto schopnosti nezaberou, vyvolejte svého vnitřního démona a změňte svou podobu na válečníka Yokai disponujícího speciálními zbraněmi a útoky.

Arzenál zbraní
Pro tvorbu opravdu jedinečné postavy se ve hře nabízí několik typů zbraní, včetně těch oblíbených z DLC prvního dílu. Těšit se můžete na katany, kusarigamy, kopí, sekery, nodači a tonfy, přičemž každá ze zbraní disponuje velkým stromem vylepšení vyhovujícím všemožným herním stylům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro Playstation 4
Záruka: 24
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: