NS - Sonic Frontiers

Kód: 921689341
815 Kč 674 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 921689341
P/N: 5055277048397
EAN: 5055277048397

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)

Datum vydání:
08.11.2022 Známý modrý ježek Sonic se po herním trhu prohání, co mu nohy stačí, už přes několik desetiletí. Za tu dobu prošel množstvím různých 2D i 3D skákaček, doběhl i do kin a teď představuje koncept otevřeného světa, který spojuje se svým klasickým provedením akční plošinovky. Hra se odehrává napříč 5 ostrovy s odlišným prostředím a na každém z nich vás čekají nejrůznější úkoly, skrytá tajemství nebo minihry. Kromě klasického sbírání kroužků se zde zároveň objevuje množství dodatečných úkolů a zapeklité hlavolamy. Využijte naplno prvků žánru RPG a vylepšujte svého Sonica pomocí nalezených upgradů rozsetých po celém světě.

Akční příběh
Tento svět je jen pro ty nejrychlejší ježky! Na Sonica si opět brousí zuby Dr. Eggman a modrého hrdinu tak čeká překonávání všech jeho nástrah včetně hord protivníků. Během hrozícího nebezpečí musí navíc najít a sesbírat všechny chybějící Smaragdy chaosu.

Otevřený svět
Sprintujte se Sonicem po různorodých ostrovech Starfall Islands, odhalte jedinečná tajemství a akční platformy v písečných dunách, hustých lesech či nebezpečném horku vulkánů. Vydejte se na dobrodružství tam, kam vás Sonicovy nohy zavedou.

Ježek bojovník
Využijte potenciál otevřeného světa ve svůj prospěch. Setkáte se s propracovaným bojovým systémem plným kombinací odrazů, útoků a úskoků. Strom dovedností vám dovolí Sonicovy schopnosti náležitě vylepšit, což přijde vhod, protože vaši přátelé a obyvatelé Starfall Islands čekají na záchranu ze spárů silných protivníků.

Klasická plošinovka
Chcete si zavzpomínat na starého dobrého Sonica a otestovat svoje schopnosti v klasické plošinovce? Se speciálními portály, které jsou ukryty v otevřeném světě, to nikdy nebylo snazší! Stačí je nalézt, vstoupit do kyberprostoru a překotnou rychlostí se vrhnout do sběru zlatých nebo červených kroužků na čas.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro Nintendo Switch
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: