XtendLan mini GBIC SFP, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, HP kompatibilní

Kód: NETXTE2413
466 Kč 385 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
XtendLan MGB-LXA-LCvH; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1310nm/RX 1550nm. HP kompatibilní. Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Sm...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE2413
P/N: XL-MGB-LXA-LCvH
EAN: 8592457151241

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan MGB-LXA-LCvH

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1310nm/RX 1550nm. HP kompatibilní.

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

Doporučeno pro řady HP 5130EI, 3800, 3100EI, 3100-48, 2920, 2620, 2530G, 2530, 1920, 1910, 1820, 1810, 1410.

Pro spojení mezi WDM moduly je nutné kombinovat vlnové délky TX/RX protistran, páry modulů bývají odlišeny kódem reprezentujícím stranu A nebo B.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: LC simplex

Vlnová délka (vysílání/příjem): 1310 nm / 1550 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 20 km

Přenosová marže: 12 dB

Citlivost: -21 dBm

Přenosová rychlost: 1 Gb/s

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Barva: stříbrná
Dosah: 20 km
Výrobce: XtendLan
Typ optického konektoru: LC
Rychlost SFP modulu: 1,25 Gbps
Kompatibilita SFP modulu: HP
Volba záruky 36 měsíců [%]: 10
Typ vlákna: singlemode
Diagnostika DDM: ne
Volba záruky 60 měsíců [%]: 20
Délka záruky (měsíce): 26
Kompatibilita: HP
Médium: 1 vlákno
Provedení: WDM
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Teplotní odolnost: běžná
Typ modulu: SFP
Vysílací vlnová délka: 1310 nm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: