XtendLan mini GBIC SFP, LC, 1000Base-LX, 3km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, Cisco, Planet kompatibilní

Kód: NETXTE2221
341 Kč 282 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
XtendLan MGB-LXAE-LC; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 3-10km. TX 1310nm/RX 1550nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...); Konverzní Giga...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE2221
P/N: XL-MGB-LXAE-LC
EAN: 8592457134749

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan MGB-LXAE-LC

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 3-10km. TX 1310nm/RX 1550nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP).

Pro spojení mezi WDM moduly je nutné kombinovat vlnové délky TX/RX protistran, páry modulů bývají odlišeny kódem reprezentujícím stranu A nebo B.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: LC simplex

Vlnová délka (vysílání/příjem): 1310 nm / 1550 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 3 km

Přenosová marže: 12 dB

Citlivost: -21 dBm

Přenosová rychlost: 1 Gb/s

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Hmotnost: 0.02 kg
Typ vlákna: singlemode
Diagnostika DDM: ne
Délka záruky (měsíce): 26
Kompatibilita: Cisco, Dell, Planet a další
Médium: 1 vlákno
Provedení: WDM
Teplotní odolnost: běžná
Typ modulu: SFP
Vysílací vlnová délka: 1310 nm
Výrobce: XtendLan
Dosah: 3 km
Typ optického konektoru: LC
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Rychlost SFP modulu: 1,25 Gbps
Kompatibilita SFP modulu: Cisco, Dell, PLANET
Barva: stříbrná
Volba záruky 36 měsíců [%]: 10
Volba záruky 60 měsíců [%]: 20

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: