XtendLan SFP+, 10GBase-LR, SM, 1330/1270nm, WDM, 20km, LC konektor

Kód: NETXTE1824
1 333 Kč 1 102 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
XtendLan MTB-LB20W3327; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC simplexní konektor. Po jednom vlákně, WDM. Dosah 20km na singlemódovém vlákně. Vysílací vlnová délka 1330 nm, přijímací 1270nm. Multirate Fiber channel....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE1824
P/N: XL-MTB-LB20W3327
EAN: 8592457143291

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan MTB-LB20W3327

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC simplexní konektor. Po jednom vlákně, WDM. Dosah 20km na singlemódovém vlákně.
Vysílací vlnová délka 1330 nm, přijímací 1270nm. Multirate Fiber channel. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Simplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+..

Poznamenáme, že díky zvoleným vlnovým délkám 1270/1330nm mohou na stejném vlákně koexistovat i s jinými aktivními technologiemi které nejčastěji používají vlnové délky 1310nm, 1490nm, 1550nm. Rovněž není třeba nijak významně zohlednit zda je kabel typu G.652B nebo G.652C,D neboť obě vlnové délky leží dostatečně daleko od "water peaku" (1383nm).

Pro spojení mezi WDM moduly je nutné kombinovat vlnové délky TX/RX protistran, páry modulů bývají odlišeny kódem reprezentujícím stranu A nebo B.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP+

Konektor: LC simplex

Vlnová délka (vysílání/příjem): 1330 nm / 1270 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 20 km

Přenosová marže: 12 dB

Citlivost: -14 dBm

Přenosová rychlost: 10,3 Gb/s

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Hmotnost: 0.02 kg
Výrobce: XtendLan
Dosah: 20 km
Typ optického konektoru: LC
Rychlost SFP modulu: 10 Gbps
Kompatibilita SFP modulu: Cisco, Dell, PLANET
Diagnostika DDM: ano
Kompatibilita: Cisco, Dell, Planet a další
Médium: 1 vlákno
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Provedení: WDM
Délka záruky (měsíce): 26
Barva: stříbrná
Teplotní odolnost: běžná
Typ modulu: SFP+
Vysílací vlnová délka: 1330 nm
Typ vlákna: singlemode
Volba záruky 36 měsíců [%]: 10
Volba záruky 60 měsíců [%]: 20

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: