XtendLan SFP+, 10GBase-SR, MM, 850nm, 80m/300m, LC konektor, Cisco, Planet kompatibilní

Kód: NETXTE1301
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení
XtendLan MTB-SR; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 82 m na běžném multimodovém vlákně 62,5 um, 500 MHz*km. Dosah 300 m na širokopásmovém vlákně 50 um, 2000 MHz*km. Vlnová délka 850 nm. M...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE1301
P/N: XL-MTB-SR
EAN: 8592457138259

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan MTB-SR

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 82 m na běžném multimodovém vlákně 62,5 um, 500 MHz*km.
Dosah 300 m na širokopásmovém vlákně 50 um, 2000 MHz*km. Vlnová délka 850 nm. Multirate Fiber channel. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SR, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro multimode mode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.

Podpora Fiber Channel 10/8/4/2 Gbps.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP+

Konektor: LC duplex

Vlnová délka: 850 nm

Typ vlákna: Multimode

Dosah spojení: až 300 m

Přenosová marže: 6,2 dB

Citlivost: -13,5 dBm

Přenosová rychlost: 10,3125 Gb/s

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Hmotnost: 0.02 kg
Provedení: Standard
Teplotní odolnost: běžná
Typ modulu: SFP+
Výrobce: XtendLan
Vysílací vlnová délka: 850 nm
Dosah: 300 m
Typ optického konektoru: LC
Rychlost SFP modulu: 10 Gbps
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Typ vlákna: multimode
Kompatibilita SFP modulu: Cisco, Dell, PLANET
Volba záruky 36 měsíců [%]: 10
Volba záruky 60 měsíců [%]: 20
Délka záruky (měsíce): 26
Barva: stříbrná
Diagnostika DDM: ano
Kompatibilita: Cisco, Dell, Planet a další
Médium: 2 vlákna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: