EATON Environmental Monitoring Probe Gen2 (sonda/čidlo) - kompatibilní s Network-M2 a M3

Kód: CZEMPDT1H1C2-A1A
3 521 Kč 2 910 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
9.12.2025
Možnosti doručení
Sonda pro monitorování okolního prostredí (EMP) pridává kartám ConnectUPS Web/SNMP funkce monitorování teploty, vlhkosti a sledování sepnutí dvou kontaktu. Sonda je zvlášte vhodná k monitorování vnitrní teploty ve stojanu a stavu stojanových dverí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: CZEMPDT1H1C2-A1A
P/N: EMPDT1H1C2
EAN: 743172091604

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Sada senzorů pro monitorování prostředí Gen 2 pro připojení k UPS Eaton

Eaton sada senzorů pro monitorování okolního prostředí Gen 2 (EMP) je volitelné zařízení, které vám umožňuje odečítat teplotu a vlhkost v datových rozváděčích a tak vzdáleně monitorovat okolní prostředí pomocí správce napájení Eaton nebo standardního webového prohlížeče. Každý přístroj EMP obsahuje jeden snímač teploty, jeden snímač vlhkosti a dva bezpotenciálové kontakty. EMP Gen 2 je v průhledném krytu s integrovanou LED, aby bylo možné dobře určit stav každého senzoru pouhým pohledem při průchodu uličkou.
Kontaktujte me ohledne tohoto produktu

Volitelná sada senzorů pro monitorování prostředí (EMP) Gen 2 je zařízení připojitelné k UPS Eaton, které umožňuje získávat údaje o teplotě a vlhkosti v racku a vzdáleně tyto informace předávat pomocí monitorovacího softwarového řešení společnosti Eaton nebo přes standardní webový prohlížeč. Každy EMP obsahuje jeden kontakt pro monitorování teploty, jeden kontakt pro monitorování vlhkosti a dva bezpotenciálové kontakty pro volitelné využití.

Typ: Sada senzorů pro monitorování prostředí
Typové označení: EMPDT1H1C2
Kompatibilní s produkty: 5SC R nebo RT, 5P, 5PX, 9E, 9SX, 9PX s kartou Gigabit Network Card (Network-M2 a M3)
Kompatibilita: 10/100Mb ConnectUPS-X, ConnectUPS-BD a ConnectUPS-E s firmwarem V3.01 a vyšším
Rozměry (DxŠxV): 57,6 x 37,6 x 29,3 (mm)
Hmotnost: 34 g

Nikdy neztrácejte čas: monitorování teploty, vlhkosti, zaplavení, kouře, nebo jestli jsou dveře otevřené.
•Plánujte dopředu v případě dlouhých výpadků napájení: vytvořte plány pro odstavení zátěže a plány pro sdílení zátěže.
•Praktické webové rozhraní: monitorování v reálném čase 24/7 s automatickou notifikací pomocí e-mailu.


Technické specifikace 1
Eaton Environmental Monitoring Sonda Gen 2
Typ Zařízení pro monitorování prostředí
Kompatibilní Network-M2, Network-M3 a Eaton PDU včetně G3 (firmware 4.x nebo novější), G3HD, G3+ a G4
Možnosti montáže EMP Gen 2 obsahuje možnosti spodní a boční montáže pro instalaci UPS i PDU – viz schéma níže
Schopnost senzoru Teplota, vlhkost a dva bezkontaktní senzory pro expanzi
Přesnost měření Měří teploty od 0 °C do 70 °C (32 °F až 158 °F) s přesností ±2 °C a relativní vlhkost od 10 % do 90 % s přesností ±5 %









GPSR

  • Název: Eaton Industries (France) SAS
  • Adresa: 110 Rue Blaise Pascal - 38330 Montbonnot Saint-Martin - France
  • E-mail: eif_compliance@eaton.com


Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)

U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.

₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:

• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby

Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Bitcoin

Doplňkové parametry

Kategorie: Záložní zdroje - příslušenství
Záruka: 744 dní
Hmotnost: 0.03 kg
EAN: 743172091604
Typ příslušenství: Ostatní příslušenství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola