XtendLan MGB-L80C37, mini GBIC SFP, LC, 80km, CWDM, 1370nm

Kód: NETXTE1772
2 244 Kč 1 855 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
XtendLan MGB-L80C37; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexní LC konektor, single-mode. Určeno pro CWDM systémy, vlnová délka 1350 nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...); Konver...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE1772
P/N: XL-MGB-L80C37
EAN: 8592457152477

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan MGB-L80C37

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexní LC konektor, single-mode. Určeno pro CWDM systémy, vlnová délka 1350 nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro single-mode vlákna.
CWDM moduly dovolují po optickém vlákně (resp. jednom páru vláken) přenášet více vlnových délek. Každý modul pracuje s jinou vlnovou délkou s odstupem 20 nm. Sloučení a rozbočení optického signálu se provádí na pasivním optickém rozbočovači/slučovači.

Vlastní modul se instaluje do libovolného přepínače s miniGBIC (SFP) porty. Např. GSW-2400, FGSW-4840S, SGSW-2620, WGT/GT-705A, ENW-9607M.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP
Konektor: LC
Pracovní vlnová délka přijímače: 1350 nm (rozpětí 1100 - 1600 nm)
Typ vlákna: Single Mode
Dosah spojení: až 80 km
Přenosová marže: min. 28 dB
Rozsah vysílané vlnové délky: +/- 7,5 nm
Rozsah pásma (krok rastru): +/- 20 nm
Světelný výkon na vlákně 9/128um: +4 dBm
Spektrální šířka vysílače (-20dB): 1 nm
Citlivost přijímače: -24dBm @1,25Gbit/s

Při použití odbočovačů odečtěte útlum vložením a rozbočením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Hmotnost: 0.02 kg
Výrobce: XtendLan
Dosah: 80 km
Typ optického konektoru: LC
Rychlost SFP modulu: 1,25 Gbps
Kompatibilita SFP modulu: Cisco, Dell, PLANET
Diagnostika DDM: ne
Kompatibilita: Cisco, Dell, Planet a další
Médium: 2 vlákna
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Provedení: CWDM
Délka záruky (měsíce): 26
Barva: stříbrná
Teplotní odolnost: běžná
Typ modulu: SFP
Vysílací vlnová délka: CWDM (1270 - 1430 nm)
Typ vlákna: singlemode
Volba záruky 36 měsíců [%]: 10
Volba záruky 60 měsíců [%]: 20

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: