128GB Kingston USB 3.2 (gen 1) DT Exodia M
Kód: 205011023Související produkty
Detailní popis produktu
Kód: 205011023P/N: DTXM/128GB
EAN: 740617326376
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Model:
Kingston DataTraveler Exodia M
Provedení:
Flash disk
Kapacita:
128 GB
Rozhraní:
USB 3.2 Gen 1 type A
Barva:
Červená
Rozměry:
67.4 x 21.8 x 11.6 mm
Hmotnost:
10g
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | USB 128 GB |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 740617326376 |
| Typ úložiště: | Flash USB |
| Kapacita: | 128GB |
| Rozhraní (USB): | USB 3.2 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Podpora více formátů: | Ne |
| Značka + modelová řada: | Kingston DataTraveler Exodia M |
| Typ konektoru: | USB-A |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
