32GB DDR4-3200MHz Reg ECC x8 pro Dell
Kód: KTD-PE432D8-32GDetailní popis produktu
Kód: KTD-PE432D8-32GP/N: KTD-PE432D8/32G
EAN: 740617311600
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Paměť Kingston je navržena, vyrobena a důkladně testována tak, aby splňovala přesné specifikace každého systému. Výsledný výkon, stabilita a dlouhodobá spolehlivost jsou jedním z důvodů, proč se paměť serverů Kingston stala celosvětovým průmyslovým standardem.
Model:
Kingston 32GB DDR4 3200MHz (2Rx8) pro Dell
Typ paměti:
DDR4
Kapacita paměti:
32 GB
Frekvence paměti:
3200 MHz
Časování:
CL22
Napájení:
1,2V
Pracovní teplota:
0° - 85°C
Počet modulů v balení:
1
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 32 GB |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617311600 |
| Systém: | Server |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Kapacita paměti (GB): | 32 |
| Frekvence (MHz): | 3200 |
| Podpora korekce chyb: | Registered ECC |
| CAS latency: | CL22 |
| Počet modulů v balení: | 1x32GB |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
