64GB Kingston USB 3.2 (gen 1) DT Kyson
Kód: 205011015Související produkty
Detailní popis produktu
Kód: 205011015P/N: DTKN/64GB
EAN: 740617309102
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Kingston DataTraveler Kyson je vysoce výkonný USB flash disk typu A s extrémně vysokými rychlostmi přenosu až 200 MB/s při čtení a 60 MB/s při zápisu, což umožňuje rychlý a pohodlný přenos souborů. S úložištěm až 256 GB můžete na cestách ukládat a sdílet fotografie, videa, hudbu a další obsah.
Model:
Kingston DataTraveler Kyson USB Flash Drive
Kapacita:
64 GB
Typ disku:
Flash
Rozhraní:
USB 3.2 Gen 1
Přenosová rychlost:
až 200 MB/s (čtení)
Provozní teplota:
0 až 60°C
Rozměry:
39 x 12,6 x 4,9 mm
Hmotnost:
4 g
Záruka:
5 let
Podporované OS:
Windows 10, 8.1, 8
Mac OS (v.10.10.x +)
Linux (v. 2.6.x +)
Chrome OS
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | USB 64 GB |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 740617309102 |
| Přesná rychlost čtení (MB/s): | 200 |
| Typ úložiště: | Flash USB |
| Kapacita: | 64GB |
| Rozhraní (USB): | USB 3.2 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Rychlost čtení (MB/s): | 151 - 200 |
| Značka + modelová řada: | Kingston DataTraveler Kyson |
| Typ konektoru: | USB-A |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
