Autochladnička G21 kompresorová 40l + zdarma + TP-link Tapo P110 WiFi mini chytrá zásuvka v hodnotě 339 Kč

Kód: 6390525-B1B
14 989 Kč 12 388 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Bez kompromisů - mrazí do -20 °C, napájení 12V/230V, ochrana autobaterie, vysoce kvalitní termoizolace, displej, plný chladicí výkon i při nouzovém vypnutí, vnitřní osvětlení, vyměnitelná madla i chrániče rohů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 6390525
P/N: C40
EAN: 8595627409814

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)

Kompresorová autochladnička s objemem 40 l patří do třídy profesionálních autochladniček. Pro svůj chladicí a mrazicí výkon, nadstandardní zesílenou termoizolaci, do detailů promyšlené konstrukční i funkční řešení pro maximální spokojenost uživatelů i dlouhou životnost autochladničky.

Hlavní přednosti

 • nadstandardní zesílená termoizolace
 • kvalitní kompresor s vysokým chladicím výkonem
 • napájení z autobaterie i ze zásuvky, AC/DC, 12V/220-240V
 • inteligentní řízení výkonu, pojistka při poruše, ochrana autobaterie
 • oboustranné otevírání, ochranné prvky, vyměnitelná madla
 • praktické členění vnitřního prostoru, vyjímatelný dělený úložný box
 • vnitřní osvětlení
 • nejvyšší třída kvality - pro řidiče dálkových přeprav, karavany a obytné vozy, na loď a pro časté využívání

Proč zvolit kompresorovou autochladničku G21?

Na rozdíl od termoelektrických chladniček dokáže kompresorová autochladnička nejen uchovávat potraviny v chladu, ale umí je i rychle zmrazit až do teploty -20 °C a nastavenou teplotu dlouho udrží i v případě vypnutí nebo výpadku napájení.

Pokud se tedy chystáte pořídit přenosnou ledničku do obytného vozu, na loď, pro delší pobyty na chatě nebo častější cestování a pracovní dálkové jízdy, je kompresorová autochladnička G21 jednoznačně nejlepší volbou.

Napájení z autobaterie i ze zásuvky

Autoledničku s kompresorem můžete napájet jak z běžné elektrické zásuvky, tak z autobaterie. S chytrou ochranou proti vybití baterie se nemusíte bát, že už nenastartujete. Kompresorová autochladnička se sama vypne a díky vysoce kvalitní izolaci udrží vložené potraviny i nápoje v požadované teplotě ještě několik hodin poté.

Vnitřní chladící prostor s úložným boxem

Do kompresorové autochladničky G21 vložíte potraviny a nápoje o objemu až 50 l. Nechybí ani dvoudílný vkládací box, díky kterému budete mít v autochladničce všechny potraviny uložené přehledně a jejich chlazení/mrazení bude mnohem efektivnější.

Na dně autochladničky je i vypouštěcí ventil pro snadné čištění či vypouštění vody při rozmrazování autochladničky.

Oboustranné otevírání, ochranné prvky

Abyste autochladničku nemuseli přetáčet nebo s ní v zavazadlovém prostoru složitě manipulovat, osadili jsme ji speciálním víkem s panty na obou stranách. Otevřít ji tak podle potřeby můžete zprava i zleva.

Na rozdíl od levnějších modelů autochladniček je autochladnička G21 s výkonným kompresorem vybavena ochrannými prvky proti mechanickému poškození. Všechny rohy autochladničky mají přidané zesílené díly, které ji chrání před nárazy. V případě potřeby jsou snadno vyměnitelné, stejně jako boční výklopná madla pro pohodlné přenášení. Tato opatření zvyšují odolnost autochladničky a prodlužují její životnost.

Chladicí výkon ani případná porucha nezastaví

Mysleli jsme na všechno a pro zajištění maximální spolehlivosti autochladničky G21 jsme ji vybavili i nouzovým vypínačem Emergency override. V případě výskytu chyby elektrické kontroly bude chladnička i nadále chladit s plným chladicím výkonem. Sama dočasně vyřadí elektroniku a veškerou energii bude posílat do kompresoru.

Prodloužená záruka 2 + 2 roky

Za kvalitu tohoto produktu ručíme 4 roky. Ke standardní záruční lhůtě 2 roky získáte registrací na webu http://g21-warranty.com prodloužení záruky o další 2 roky. Využijte tuto možnost a po koupi se zaregistrujte. Prodloužená záruka 2 + 2 roky se vyplatí!

Čtyřletá záruka (2 + 2 roky) se vztahuje na technický chod kompresorových autochladniček G21 – tedy na kompresor a elektroniku. Na mechanické poškození, poškození nesprávným používáním se prodloužení záruky nevztahuje.

Prodloužená záruka 4 roky na tělo mixéru

Specifikace

 • Výkon: 52 W
 • Napětí: DC 12/24 V + AC 100-240 V
 • Objem: 40 l
 • Rozměry: 70 x 45 x 44 cm
 • Vnitřní rozměry: 52 x 31 x 34 cm
 • Hmotnost: 20 kg

Obsah balení

Autochladnička 40 l

Doplňkové parametry

Kategorie: Autochladničky
Záruka: 744 dní
Hmotnost: 20 kg
Napájení: 12/24/220-240 V
Objem (l): 40
Hmotnost (kg): 20
Flag - Prodloužená záruka: Záruka 4 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka G21 je známá pro svou širokou nabídku výrobků, které oslovují jak běžné uživatele, tak specifické cílové skupiny s důrazem na kvalitu a dostupnost. Portfolio G21 zahrnuje kuchyňské spotřebiče, elektroniku, zahradní vybavení a další produkty určené pro domácnost i volný čas. S produkty G21 získávají zákazníci spolehlivé pomocníky do domácnosti, které kombinují moderní design, praktičnost a inovativní funkce za příznivé ceny, což značku činí oblíbenou volbou pro širokou škálu spotřebitelů.