DAHUA 27" LED LM27-B201S/ IPS panel/ 1920x1080 (FHD)/ 1000:1/ 5ms/ 250 cd/m2/ HDMI/ VGA/ VESA 75x75/ černý
Kód: MONDAH1025
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kód: MONDAH1025
P/N: LM27-B201S
EAN: 6923172545909
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Full HD monitor Dahua LM27-B201S – pro práci i multimediální zážitky
Dahua LM27-B201S
LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1, jasem 250 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a obnovovací frekvencí 100 Hz. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 5 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× VGA
Barva: černá
GPSR
  • Název: Dahua Technology Czech s.r.o.
  • Adresa: Vyskočilova 1566, 140 00 Praha Michle, Česká republika
  • E-mail: info@dahua.cz
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Bitcoin
Doplňkové parametry
Kategorie: LCD monitory 25"-27"
Záruka: 36
EAN: 6923172545909
Barva: černá
Délka záruky (měsíce): 36
Délka záruky IČO (měsíce): 36
Doba odezvy (ms): 5
Domácnost: ano
Dotykový displej: ne
Dropshipment - Alza: ano
Energetická třída: E
EPREL ID: 1538766
Filmy: ano
Grafika: ne
Hák - detailní nastavení: 334922
HDMI (počet): 1
Hmotnost (kg): 3,84
ID informační list výrobku: 1538766
Integrovaný tuner: ne
Jas (cd/m2): 250
Kancelář: ano
Kontrast: 1 000 : 1
Otočný podstavec: ne
Pivot: ne
Pohotovostní spotřeba (W): 0,5
Poměr stran: 16 : 9
Povrch displeje: matný
Pozorovací úhly (H/V (°)): 178/178
Rozlišení (bodů): 1920 × 1080
Rozměry: 614,1 × 363 × 58,7 mm