Datacom 502710749 optický patch, duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m

Kód: 502710749
257 Kč 212 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 502710749
EAN: 8595589810253

Záruka: 24 měsíců
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 24
Hmotnost: 0.2 kg
Optický patch kabel: Single mode 9/125 OS2
Délka optického patch kabelu: Délka 10 m
Přesná délka (m): 10
Barva: Žlutá
Vlastnost: 9/125
SC (M): 2
Délka (m): 10 - 11
Typ: Kabely
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: