FO patchkabel simplex SC/APC- SC/APC 9/125 SM 7m, OS2

Kód: 5027107498216
123 Kč 102 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 5027107498216
EAN: 8595589144440

Záruka: 24 měsíců

Vlastnosti

Délka kabelu: 7 m

Typ konektorů

Konektor 1: SC/APC
Konektor 2: SC/APC

Záruka:
24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 24
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: