Hnojivo Agro Floria Likvidátor travní plsti 7.5kg

Kód: 702708-B1B
618 Kč 511 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Agro Floria Likvidátor travní plsti obsahuje 7,5 kg speciálního trávníkového hnojiva vyrobeného z čistě přírodních surovin. Obsahuje základní živiny, např. dusík, fosfor, draslík, železo, bakterie žijící v půdě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 702708
P/N: 008227
EAN: 8594005009325

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Agro Floria Likvidátor travní plsti obsahuje 7,5 kg speciálního trávníkového hnojivo vyrobeného z čistě přírodních surovin. Obsahuje základní živiny, např. dusík, fosfor, draslík pro zvýšení odolnosti trávníku vůči suchu, železo pro sytě zelené zbarvení listů trav, Je obohacené bakteriemi žijícími v půdě, které urychlují rozkladný proces travní plsti. Omezuje růst mechů a plevelů. Likvidátor je jedinečný produkt, který nemá na trhu konkurenci.

Mykorhizní houby v hnojivu jsou pro trávník přirozeným pomocníkem. Zvětšují plochu kořenů, což rostlinám umožňuje lepší příjem živin a vody. Trávník se díky nim stává silnější a odolnější. Živiny obsažené v hnojivu jsou pomocí mikroorganismů průběžně převáděny na formu dobře přijímanou rostlinami. Výchozí látky se působením mikroorganismů pomalu rozkládají a tím je dosažen přirozený dlouhodobý účinek po dobu 2 měsíců.

S likvidací travní plsti začněte na jaře, kdy je jí v trávníku přebytek. Ideální je použítí alespoň 2 x ročně na jaře a na podzim v dávce 0,5 kg na 10 m2. Aplikaci hnojiva provádějte za sucha. Na menší plochy rozhozem z ruky a na větší plochy pomocí posypového vozíku, zajistíte si rovnoměrnější aplikaci.

Likvidátor travní plsti použijte všude tam, kde plochu sečete mulčovacími a robotickými sekačkami nebo i tam, kde nechcete provádět pravidelnou vertikutaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Substráty a hnojiva
Záruka: 744 dní
Hmotnost: 7.5 kg
Velikost balení: 7,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: