Kingston Canvas React Plus/SDHC/256GB/UHS-II U3 / Class 10
Kód: 205517548Detailní popis produktu
Kód: 205517548P/N: SDR2/256GB
EAN: 740617301977
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Model:
Kingston Canvas React Plus SD
Provedení:
Memory Card
Kapacita:
256 GB
Rozhraní:
SD Class 10, UHS-II, U3, V90
Rychlost čtení:
300 MB/s
Rychlost zápisu:
260 MB/s
Podporované formáty:
exFAT
Rozměry:
24 x 32 x 2.1 mm
Záruka:
10 let
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 256 GB a více |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 740617301977 |
| Přesná rychlost čtení (MB/s): | 300 |
| Přesná rychlost zápisu (MB/s): | 260 |
| Typ paměťové karty: | SDHC |
| Kapacita paměťové karty: | 256GB |
| Rozhraní (USB): | Není |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Třída rychlosti SD karet: | UHS-II U3 / Class 10 |
| Rychlost čtení (MB/s): | 251 - 300 |
| Rychlost zápisu (MB/s): | 301 - 350 |
| Značka + modelová řada: | Kingston Canvas React Plus |
| Barva: | Neuvedeno |
| Typ konektoru: | Není |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
