Kingston DataTraveler Micro/256GB/USB 3.2/USB-A/Stříbrná
Kód: 20502007Související produkty
Detailní popis produktu
Kód: 20502007P/N: DTMC3G2/256GB
EAN: 740617327984
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Model:
Kingston DataTraveler Micro USB
Provedení:
Flash disk
Kapacita:
256 GB
Rozhraní:
USB 3.2 Gen 1 type A
Rychlost čtení:
200 MB/s
Barva:
Stříbrná
Rozměry:
24.95 x 12.2 x 4.5 mm
Záruka:
5 let
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | USB 256 GB a více |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 740617327984 |
| Přesná rychlost čtení (MB/s): | 200 |
| Typ paměťové karty: | Flash USB |
| Kapacita paměťové karty: | 256GB |
| Rozhraní (USB): | USB 3.2 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Podpora více formátů: | Ne |
| Rychlost čtení (MB/s): | 151 - 200 |
| Značka + modelová řada: | Kingston DataTraveler Micro |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ konektoru: | USB-A |
| Materiál těla: | Kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
