Kingston DataTraveler MicroDuo 3C/64GB/USB 3.2/USB-A + USB-C/Fialová
Kód: 2050110246Související produkty
Detailní popis produktu
Kód: 2050110246P/N: DTDUO3CG3/64GB
EAN: 740617328219
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Model:
Kingston DataTraveler microDuo3C
Provedení:
Flash disk
Kapacita:
64 GB
Rozhraní:
USB 3.2 Gen 1 type A / type C
Barva:
Fialová
Rozměry:
29.94 x 16.60 x 8.44 mm
Záruka:
3 roky
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | USB 64 GB |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 740617328219 |
| Přesná rychlost čtení (MB/s): | 200 |
| Typ paměťové karty: | Flash USB |
| Kapacita paměťové karty: | 64GB |
| Rozhraní (USB): | USB 3.2 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Podpora více formátů: | Ano |
| Rychlost čtení (MB/s): | 151 - 200 |
| Značka + modelová řada: | Kingston DataTraveler MicroDuo 3C |
| Barva: | Fialová |
| Typ konektoru: | USB-A + USB-C |
| Materiál těla: | Plast |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
