Kingston/DDR4/16GB/3200MHz/CL22/1x16GB
Kód: KCP432NS8-16Detailní popis produktu
Kód: KCP432NS8-16P/N: KCP432NS8/16
EAN: 740617311488
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Model:
Kingston KCP432NS8/16
Typ paměti:
DDR4
Kapacita paměti:
16 GB
Frekvence paměti:
3200 MHz
Časování:
CL 22
Korekce chyb (ECC):
Ne
Napětí:
1,2 V
Provozní teplota:
0 až 85°C
Počet modulů v balení:
1
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 16 GB |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617311488 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Kapacita paměti: | 16 GB |
| Frekvence (MHz): | 3200 |
| CAS latency: | CL22 |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Počet modulů v balení: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
