Kingston/DDR4/4GB/2666MHz/CL19/1x4GB
Kód: 203223218Detailní popis produktu
Kód: 203223218P/N: KVR26N19S6/4
EAN: 740617282733
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
ValueRAM, průmyslová standardní paměť společnosti Kingston, přináší oceněný výkon a legendární spolehlivost společnosti Kingston. Když víte, co chcete, chcete hodnotu ValueRAM.
Typ paměti:
DDR4
Kapacita paměti [GB]:
4
Frekvence paměti [MHz]:
2666
Časování [CL]:
19
Pracovní voltáž [V]:
1,2
Počet modulů v balení:
1
Záruka:
120 měsíců
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 4 GB |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617282733 |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Kapacita paměti: | 4 GB |
| Frekvence (MHz): | 2666 |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| CAS latency: | CL19 |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| XMP: | Ne |
| Počet modulů v balení: | 1 |
| Modelová řada: | Kingston |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
