Kingston/DDR4/8GB/3200MHz/CL22/1x8GB
Kód: KCP432NS6-8Detailní popis produktu
Kód: KCP432NS6-8P/N: KCP432NS6/8
EAN: 740617311266
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Paměť Kingston je navržena, vyrobena a důkladně testována tak, aby splňovala přesné specifikace každého systému. Přidejte spolehlivou paměť Kingston a sledujte, jak vaše produktivita stoupá. Stránky se načítají rychleji a spouštění nových aplikací bude snazší a rychlejší.
Model:
Kingston 8GB DDR4 3200MHz
Typ paměti:
DDR4
Kapacita paměti:
8 GB
Frekvence paměti:
3200 MHz
Časování:
CL22
Napájení:
1,2V
Pracovní teplota:
0° - 85°C
Počet modulů v balení:
1
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 8 GB |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617311266 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Kapacita paměti: | 8 GB |
| Frekvence (MHz): | 3200 |
| CAS latency: | CL22 |
| Počet modulů v balení: | 1 |
| Modelová řada: | Kingston |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
