Kingston/DDR4/8GB/3200MHz/CL22/1x8GB
Kód: KCP432NS8-8Detailní popis produktu
Kód: KCP432NS8-8P/N: KCP432NS8/8
EAN: 740617324815
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Model:
Kingston KCP432NS8/8
Určeno pro:
Desktop
Typ paměti:
DDR4
Kapacita paměti:
8 GB
Frekvence paměti:
3200 MHz
ECC:
Non-ECC
Časování:
CL22
XMP:
Ne
Podsvícení:
Ne
Napětí:
1.2 V
Počet modulů v balení:
1 x 8 GB
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 8 GB |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 740617324815 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Kapacita paměti: | 8 GB |
| Frekvence (MHz): | 3200 |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| CAS latency: | CL22 |
| XMP: | Ne |
| Počet modulů v balení: | 1 |
| Modelová řada: | Kingston |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
