Kingston FURY Beast/DDR5/32GB/5600MHz/CL40/2x16GB/RGB
Kód: 203800056Detailní popis produktu
Kód: 203800056P/N: KF556C40BBAK2-32
EAN: 740617328493
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Model:
Kingston FURY Beast RGB
Určeno pro:
Desktop
Typ paměti:
DDR5
Kapacita paměti:
32 GB
Frekvence paměti:
5600 MHz
Korekce chyb (ECC):
Ne
XMP:
Ano
Časování:
CL 40
Podsvícení:
Ano
Počet modulů v balení:
2 x 16 GB
Záruka:
10 let
Není vhodné pro Ryzen řady 7000!
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DDR 5 |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 740617328493 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Kapacita paměti: | 32GB |
| Frekvence (MHz): | 5600 |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| CAS latency: | CL40 |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Herní provedení: | Ano |
| XMP: | Ano |
| Počet modulů v balení: | 2x16GB |
| RGB podsvícení: | Ano |
| Modelová řada: | Kingston FURY Beast |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
