Kingston FURY Beast EXPO/DDR5/64GB/5600MHz/CL36/2x32GB/White
Kód: 2038223Detailní popis produktu
Kód: 2038223P/N: KF556C36BWEK2-64
EAN: 740617333381
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Kingston FURY Beast 64GB DDR5-5600 CL36 288-pin DIMM Kit EXPO
certifikace AMD EXPO™
Typ paměti:
DDR5
Kapacita paměti:
64GB
Počet modulů v balení:
2x 32GB
Rychlost:
5600MT/s
Časování:
CL36
Podsvícení:
ne
Napětí:
1,25V
Provozní teplota:
0 až 85°C
Rozměry:
133,35x34,9x6,62mm
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DDR 5 |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 740617333381 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Kapacita paměti: | 64GB |
| Frekvence (MHz): | 5600 |
| CAS latency: | CL36 |
| Chlazení: | Pasivní |
| Herní provedení: | Ano |
| XMP: | Ano |
| Počet modulů v balení: | 2x32GB |
| RGB podsvícení: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston FURY Beast EXPO |
| Barva chladiče: | Bílá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
