Kingston FURY Beast White/DDR5/32GB/5600MHz/CL40/2x16GB/RGB/White
Kód: 2038228Detailní popis produktu
Kód: 2038228P/N: KF556C40BWAK2-32
EAN: 740617333824
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Kingston FURY Beast RGB 32GB DDR5-5600 CL40 288-pin DIMM Kit
certifikace Intel® XMP 3.0
Typ paměti:
DDR5
Kapacita paměti:
32GB
Počet modulů v balení:
2x 16GB
Rychlost:
5600MT/s
Časování:
CL40
Podsvícení:
RGB
Napětí:
1,25V
Provozní teplota:
0 až 85°C
Rozměry:
133,35x42,23x7,11mm
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DDR 5 |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 740617333824 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Kapacita paměti: | 32GB |
| Frekvence (MHz): | 5600 |
| CAS latency: | CL40 |
| Chlazení: | Pasivní |
| Herní provedení: | Ano |
| XMP: | Ano |
| Počet modulů v balení: | 2x16GB |
| RGB podsvícení: | Ano |
| Modelová řada: | Kingston FURY Beast White |
| Barva chladiče: | Bílá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
