Kingston FURY Impact/SO-DIMM DDR5/16GB/4800MHz/CL38/1x16GB/Black
Kód: 203810003Detailní popis produktu
Kód: 203810003P/N: KF548S38IB-16
EAN: 740617326154
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Váš notebook nebo malý počítač nyní můžete osadit nejnovější špičkovou paměťovou technologii Kingston FURY™ Impact DDR5. Sada SODIMM certifikovaná pro Intel® XMP 3.0 s kapacitou až 64 GB – paměť Kingston FURY Impact DDR5 obsahuje všechny vylepšené funkce DDR5 v tenkém a kompaktním provedení. Inovativní technologie přetaktování Plug N Play
paměti Kingston FURY Impact DDR5 automaticky podporuje frekvenci 4800 MT/s s nižší latencí při 1,1 V, což zvyšuje výkon tvého systému bez nutnosti povolení profilu. • Skvělý výkon DDR5 SODIMM • Funkce Plug N Play s automatickým přetaktováním
• Certifikace pro Intel® XMP 3.0 • Nižší spotřeba energie, vyšší účinnost • Vylepšená stabilita s funkcí On-die ECC''
Typ paměti:
DDR5
Kapacita paměti:
16 GB
Frekvence paměti:
4800 MHz
Korekce chyb (ECC):
Ne
Časování:
CL 38
Počet modulů v balení:
1 x 16 GB
Rozměry:
14mm x 57,2mm x 171,5mm (D x Š x V)
Hmotnost:
26,72 g
Záruka:
10 let
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DDR 5 |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 740617326154 |
| Systém: | Notebook |
| Typ paměti: | SO-DIMM DDR5 |
| Kapacita paměti: | 16GB |
| Frekvence (MHz): | 4800 |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| CAS latency: | CL38 |
| Chlazení: | Pasivní |
| Herní provedení: | Ano |
| XMP: | Ano |
| Počet modulů v balení: | 1x16GB |
| RGB podsvícení: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston FURY Impact |
| Barva chladiče: | Černá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
