Kingston FURY Impact/SO-DIMM DDR5/64GB/5600MHz/CL40/2x32GB
Kód: 203810019Detailní popis produktu
Kód: 203810019P/N: KF556S40IBK2-64
EAN: 740617331646
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Kingston FURY Impact DDR5
Kingston FURY Impact DDR5 se automaticky přetaktuje na nejvyšší uvedenou rychlost povolenou výrobcem v systému BIOS. certifikace Intel® XMP 3.0
Typ paměti:
DDR5
Kapacita paměti:
64GB
Počet modulů v balení:
2x 32GB
Rychlost:
5600MT/s
Časování:
CL40
Podsvícení:
ne
Napětí:
1,1V
Provozní teplota:
0 až 85°C
Rozměry:
69,6x30mm
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DDR 5 |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 740617331646 |
| Systém: | Notebook |
| Typ paměti: | SO-DIMM DDR5 |
| Kapacita paměti: | 64GB |
| Frekvence (MHz): | 5600 |
| CAS latency: | CL40 |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| XMP: | Ano |
| Počet modulů v balení: | 2x32GB |
| RGB podsvícení: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston FURY Impact |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
