Kingston FURY Renegade/DDR4/16GB/3600MHz/CL16/2x8GB/RGB/Black
Kód: 20350278Detailní popis produktu
Kód: 20350278P/N: KF436C16RB2AK2/16
EAN: 740617338133
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Model:
Kingston FURY Renegade KF436C16RB2AK2/16
Typ paměti:
DDR4, DIMM
Kapacita paměti:
16 GB
Frekvence paměti:
3600 MHz
Časování:
CL16
Korekce chyb:
ne
RGB:
ano
Počet modulů v balení:
2 x 8 GB
Záruka:
10 let
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 16 GB |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 740617338133 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Kapacita paměti: | 16GB |
| Frekvence (MHz): | 3600 |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| CAS latency: | CL16 |
| Chlazení: | Pasivní |
| Herní provedení: | Ano |
| Intel XMP: | Ano |
| Počet modulů v balení: | 2x8GB |
| RGB podsvícení: | Ano |
| Modelová řada: | Kingston FURY Renegade |
| Barva chladiče: | Černá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
