Kingston FURY Renegade/DDR4/32GB/3600MHz/CL18/1x32GB/Black
Kód: 20350282Detailní popis produktu
Kód: 20350282P/N: KF436C18RB2/32
EAN: 740617337792
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Model:
Kingston FURY Renegade KF436C18RB2/32
Typ paměti:
DDR4, DIMM
Kapacita paměti:
32 GB
Frekvence paměti:
3600 MHz
Časování:
CL18
Korekce chyb:
ne
RGB:
ne
Počet modulů v balení:
1 x 32 GB
Záruka:
10 let
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 32 GB |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 740617337792 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Kapacita paměti: | 32GB |
| Frekvence (MHz): | 3600 |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| CAS latency: | CL18 |
| Chlazení: | Pasivní |
| Herní provedení: | Ano |
| Intel XMP: | Ano |
| Počet modulů v balení: | 1x32GB |
| RGB podsvícení: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston FURY Renegade |
| Barva chladiče: | Černá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
