Kingston FURY Renegade/DDR5/32GB/6400MHz/CL32/2x16GB/RGB/Black/Silv
Kód: 203800068Detailní popis produktu
Kód: 203800068P/N: KF564C32RSAK2-32
EAN: 740617329742
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Model:
Kingston FURY Renegade DDR5 RGB Certifikace Intel® XMP 3.0 dynamické, přizpůsobitelné RGB světelné efekty
Typ paměti:
DDR5
Kapacita paměti:
32GB
Počet modulů v balení:
2x 16GB
Rychlost:
6400MT/s
Časování:
CL32
Podsvícení:
Ano
Napětí:
1,4V
Provozní teplota:
0 až 85°C
Rozměry:
133,35×39,2×7,65mm
Záruka:
10 let
Není vhodné pro Ryzen řady 7000!
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DDR 5 |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 740617329742 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Kapacita paměti: | 32GB |
| Frekvence (MHz): | 6400 |
| CAS latency: | CL32 |
| Chlazení: | Pasivní |
| Herní provedení: | Ano |
| Intel XMP: | Ano |
| Počet modulů v balení: | 2x16GB |
| RGB podsvícení: | Ano |
| Modelová řada: | Kingston FURY Renegade |
| Barva chladiče: | Černá-stříbrná |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
