Kingston Industrial/micro SDXC/64GB/UHS-I U3 / Class 10/+ Adaptér
Kód: 205517246Detailní popis produktu
Kód: 205517246P/N: SDCIT2/64GB
EAN: 740617321043
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
64GB microSDHC Industrial C10 A1 pSLC karta + SD adaptér
Průmyslová microSD
Až 100 MB/s čtení, 80 MB/s zápis
Rychlostní třída UHS-I U3, V30, A1
Navrženo a testováno tak, aby bylo odolné v extrémních teplotách Průmyslové vlastnosti • Špatná správa bloků • Silný motor ECC • Ochrana proti výpadku napájení • Vyrovnání opotřebení • Ochrana distribuce čtení s automatickým obnovením • Dynamická obnova dat • SiP – Systém v balíku • Sběr odpadu • Monitorování zdravotního stavu
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 64 GB |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 740617321043 |
| Přesná rychlost čtení (MB/s): | 100 |
| Přesná rychlost zápisu (MB/s): | 80 |
| Typ úložiště: | Micro SDXC |
| Kapacita: | 64GB |
| Rozhraní (USB): | Není |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ano |
| Třída rychlosti SD karet: | UHS-I U3 / Class 10 |
| Rychlost čtení (MB/s): | 51 - 100 |
| Rychlost zápisu (MB/s): | 51 - 100 |
| Značka + modelová řada: | Kingston Industrial |
| Typ konektoru: | Není |
| Barva: | Nevztahuje se |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
