Kingston XS2000/1TB/SSD/Externí/Stříbrná/5R
Kód: 2050600813Související produkty
Detailní popis produktu
Kód: 2050600813P/N: SXS2000/1000G
EAN: 740617321340
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Model:
Kingston XS2000
Provedení:
Externí SSD
Kapacita:
1 TB
Rozhraní:
USB 3.2 Gen 2x2 type C
Rychlost čtení:
2,000MB/s
Rychlost zápisu:
2,000MB/s
Barva:
Stříbrná
Rozměry:
69.54 x 32.58 x 13.5mm
Hmotnost:
28.9g
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 960 GB - 1TB |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 740617321340 |
| Rozměr disku: | 2.5" |
| Otáčky (rpm): | Neuvedeno |
| Provedení disku: | Externí |
| Záruka (let): | 3 |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| USB Standard: | USB-C |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston XS2000 |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita přesná (GB): | 1TB |
| Typ úložiště: | SSD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ne |
| Rychlost čtení (MB/s): | 2000 |
| Rychlost zápisu (MB/s): | 2000 |
| Vhodný pro:: | PC / Notebooky |
| Kapacita disku (GB, TB): | 1 TB |
| Typ konektoru: | USB - C |
| Barva: | Stříbrná |
| Obsahuje chladič: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
