Plotová plaňka G21 Grey Wood 100 cm, WPC

Kód: 6391015-B1B
109 Kč 90 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Možnosti doručení
Plotová plaňka G21 v barvě Grey Wood s rozměry 100 x 9,2 x 1 cm je vhodná k použití při tvorbě kompletního plaňkového oplocení kolem vašeho domu nebo zahrady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 6391015
P/N: PLG21GW1
EAN: 8595627424329

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)

K vybudování plotu kolem terasy nebo oplocení zahrady použijte kvalitní a odolné WPC plaňky. Plot z WPC má dlouhou životnost a vynikající vlastnosti. Je odolný vůči slunečnímu záření i dešti nebo mrazu, jeho barvy jsou stálé a plaňkový plot z WPC dílů nemusíte vůbec nijak udržovat.

Poznámka: Při objednání nám do poznámky k objednávce napište, jestli chcete plaňky zaříznout rovně nebo do stříšky.

Hlavní přednosti

 • bezúdržbovost, odolnost a stálobarevnost
 • 3D dekor dřeva
 • nízké náklady, snadná montáž

Plotová plaňka G21 v barvě Grey Wood je vhodná k použití při tvorbě kompletního plaňkového oplocení kolem vašeho domu nebo pozemku. Plot G21 z WPC materiálu splňuje vysoké kvalitativní nároky, zároveň je cenově dostupnější než jiné druhy materiálů.

Stylový vzhled

Díky 3D dekoru dřeva z jedné strany plaňky získá plot kolem vašeho domu nebo pozemku přirozený vzhled a stylově doplní celek. 

Bez údržby, bez starostí

Pro svou nadčasovost je plaňkový plot G21 velmi žádanou variantou oplocení domu. Poskytuje velkou variabilitu a umožňuje vám tak vytvořit širokou škálu zajímavých možností finálního provedení oplocení. Plot se velmi snadno montuje a má elegantní vzhled a dlouhou životnost.

plotová plaňka

Poznámka: Obrázek je pouze ilustrační. Provedení plotu záleží na vás.

Výhody WPC materiálu

Materiál WPC (Wood plastic components) je směs tvořená z 60 % z dřevitých vláken a ze 40 % z plastu. S pomocí vlivu tlaku a teploty (extrudace) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, který je praktický a po všech stránkách vysoce užitkový.

Vlastnosti tohoto materiálu dosahují kvalit prken z exotických dřevin, a zároveň jsou ale výrazně cenově dostupnější. Oplocení z plotových planěk G21 tedy navenek vypadá jako ze dřeva, ale na rozdíl od dřevěných materiálů u nich není zapotřebí další údržby nebo nátěrů. Oproti klasickému plastu mají zase vysokou stálobarevnost a jsou odolnější vůči teplotním výkyvům.

WPC materiál je díky svým vlastnostem vhodný pro použití na místech, kde dochází k působení všech běžných vlivů venkovního prostředí jako je např. vlhko, sluneční záření, déšť, vítr, mráz, atd.

WPC ploty G21 mají několik nesporných výhod oproti plotům z jiných materiálů:

 • Bezúdržbovost – materiál není třeba udržovat nebo ošetřovat pomocí nejrůznějších nátěrů a čistí se jednoduše pomocí vody.
 • Stálost – WPC materiál je probarven v celé hmotě, tudíž nedochází v průběhu času ke změnám jeho barvy. Na rozdíl od dřevěných materiálů nemá různé pohledové vady jako například suky, apod.
 • Úspora nákladů – Cenová výhodnost pořizovacích nákladů na kompletní plot a jeho dlouhá životnost.
 • Variabilita použití – plotové plaňky nabízíme v různých provedeních, mají různé zkosení konců planěk, díky čemuž můžete plaňky různě kombinovat a vytvořit si tak originální oplocení kolem vašeho domu nebo zahrady.

Poznámka:Kromě plotových planěk budete k tvorbě plotu potřebovat také nosník planěk G21, který je dostupný v barevných provedeních Red Wood a Dark Wood. Nosník Red Wood doporučujeme pro plaňky Red Wood a Light Wood a nosník Dark Wood naopak pro plaňky Dark Wood a Grey Wood.

Specifikace

 • Značka: G21
 • Model: Plotová plaňka
 • Určení: plotová plaňka
 • Barevné provedení: Grey Wood
 • Materiál: WPC
 • Rozměry plotové plaňky (délka x šířka x výška): 100 x 9,2 x 1 cm

Obsah balení

 1. 1x plotová plaňka

Doplňkové parametry

Kategorie: Ploty
Záruka: 744 dní
Hmotnost: 1 kg
Materiál: WPC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka G21 je známá pro svou širokou nabídku výrobků, které oslovují jak běžné uživatele, tak specifické cílové skupiny s důrazem na kvalitu a dostupnost. Portfolio G21 zahrnuje kuchyňské spotřebiče, elektroniku, zahradní vybavení a další produkty určené pro domácnost i volný čas. S produkty G21 získávají zákazníci spolehlivé pomocníky do domácnosti, které kombinují moderní design, praktičnost a inovativní funkce za příznivé ceny, což značku činí oblíbenou volbou pro širokou škálu spotřebitelů.