Postřikovač Powerplus POWDPG80400 20 V bez baterie, 4 l
Kód: 63606260-B1B
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
20V AKU postřikovač na zahradní rostliny, technologie DUAL POWER, stálý tlak 5 barů bez manuálního pumpování, objem 4 l, rukojeť a popruh pro snadné přenášení.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kód: 63606260
P/N: POWDPG80400
EAN: 5400338092558
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
AKU tlakový postřikovač POWERPLUS POWDPG80400 je členem řady Dual Power. 20V postřikovač poskytuje konstantní tlak 5 barů a průtok 500 ml za minutu. Proto je ideálním akumulátorovým nářadím pro hubení plevele, dezinfekci velkých ploch a pro zalévání rostlin nebo jejich hnojení.
Použít můžete baterie ze série DUAL POWER o napětí 20V a také i baterie o napětí 40V. Použití 40V baterie zajišťuje ještě delší dobu chodu stroje ve srovnání s 20V verzí.
Hlavní přednosti
  • Aku postřikovač bez potřeby manuálního pumpování
  • Hmotnost přístroje bez baterie pouhé 2 kg
  • 4 litrová plastová nádrž
  • Rukojeť a popruh pro snadné přenášení
  • Technologie DUAL POWER s možností využití 20V i 40V baterií