Samsung Galaxy Tab Active5 Pro Wi-Fi/SM-X350NZGAEUE/10,1''/WUXGA/6GB/128GB/An15/Green
Kód: 95SG506Související produkty
Detailní popis produktu
Kód: 95SG506P/N: SM-X350NZGAEUE
EAN: 8806097096870
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Galaxy Tab Active5 Pro
Galaxy Tab Active5 Pro splňuje vojenský standard odolnosti MIL-STD-810H, takže se hodí i do náročného prostředí, jako jsou stavby nebo zasažené oblasti. Displej je vybaven sklem Corning® Gorilla® Glass Victus®+, které ho pomáhá chránit před poškrábáním nebo rozbitím při běžném pádu. Práce bez přerušení. Dotykový displej odolného tabletu Galaxy Tab Active5 Pro přesně snímá dotyky i při ovládání v rukavicích, takže si je nemusíš pokaždé znovu nasazovat.
Operační systém:
Android
Procesor - typ:
Osmijádrový procesor
Procesor - počet jader:
8
Procesor - frekvence [MHz]:
2500, 2400, 1800
RAM [GB]:
6
Vnitřní paměť [GB]:
128
Paměťové karty:
MicroSD (až do 2 TB)
Displej:
TFT
Úhlopříčka displeje [palce]:
10,1
Rozlišení [pix]:
1920 × 1200
Konektivita:
Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac/ax (2,4 GHz + 5 GHz + 6 GHz), HE160, MIMO, 1024-QAM
Wi-Fi Direct: Ano
Bluetooth: Bluetooth v5.4
Bluetooth profily: A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP
USB: USB 3.2 Gen 1
GPS: GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
NFC: Ano
Sluchátkový výstup: 3,5mm Stereo
Výbava:
Zadní fotoaparát 12,0 Mpx, přední fotoaparát 8 Mpx, automatické ostření, blesk, podpora S Pen, senzory: Akcelerometr, Snímač otisků prstů, Gyro senzor, Geomagnetický senzor, Hallův senzor, Světelný senzor, Senzor přiblížení
Baterie:
Typ baterie: Vyjímatelná baterie Kapacita baterie [mAh]: 10100
Rozměry [mm]:
170,2 × 242,9 × 10,2
Hmotnost [g]:
680
Záruka:
24 měs.
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.

Informace o výrobci:
Název: SAMSUNG
Obchodní název: Samsung
Jméno společnosti: Samsung Electronics Co.
Adresa: Samsung, PO Box 12987, Dublin, Ireland
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úhlopříčka 10" a více |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8806097096870 |
| Výrobce CPU: | Qualcomm |
| Typ úložiště: | Micro SD |
| Displej - typ: | LCD TN/TFT |
| GPS: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Přední fotoaparát: | Ano |
| Zadní fotoaparát: | Ano |
| Zvláštní výbava: | podpora S Pen |
| NFC: | Ano |
| Senzory: | Gyro senzor, Geomagnetický senzor, Hallův senzor |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Vlastnosti fotoaparátu: | Video: UHD 4K (3840 x 2160) @30fps |
| Modelová řada: | Samsung Galaxy Tab Active5 Pro Wi-Fi |
| Procesor - typ: | SM7635 |
| Pevný disk - paměť (GB): | 128 |
| Verze OS: | Android 15 |
| Lightning: | Ne |
| Baterie: | Vyjímatelná baterie |
| Záruka tabletu (roky): | 2 |
| Displej - popis: | TFT |
| Úhlopříčka ("): | 10,1 |
| Hmotnost přesná (kg): | 0,680 |
| Hmotnost: | od 0,651 do 1 kg |
| Barva - přesná: | Green |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 8 |
| Model: | SM-X350NZGAEUE |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita baterie (mAh): | 10100 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,5 |
| Voděodolnost: | Ano |
| Paměť RAM (GB): | 6 |
| micro USB: | Ne |
| Operační systém: | Android |
| Wi-Fi: | Ano |
| Max velikost paměťové karty: | 2TB |
| Možnost SIM: | Ne |
| Akcelerometr (G-Sensor): | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Výška (mm): | 170,2 |
| Šířka (mm): | 242,9 |
| Hloubka (mm): | 10,2 |
| Barva: | Zelená |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
