Samsung Galaxy Tab S10 FE/SM-X526/ 5G/10,9''/2304x1440/8GB/128GB/An15/Gray
Kód: 95SG5396Související produkty
Detailní popis produktu
Kód: 95SG5396P/N: SM-X526BZAREUE
EAN: 8806097201885
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Designed for life on the go
5G
IP68
Dual Speaker
Safe Display for Eyes
High Quality Photos
Galaxy AI Key
Operační systém:
Android 15.0, One UI 7.1
Procesor - typ:
Exynos 1580
Procesor - počet jader:
Octa-Core
Procesor - frekvence:
1 x 2.9 GHz, 3 x 2.6 GHz, 4 x 1.9 GHz
RAM:
8 GB
Vnitřní paměť:
128 GB
Paměťové karty:
microSD up to 2 TB
Displej:
LCD PLS
Úhlopříčka displeje [palce]:
10.9”, 90 Hz
Rozlišení [pix]:
2304 x 1440 (249 PPI)
Konektivita:
5G (Sub-6)
Wi-Fi 6
Bluetooth 5.3
Výbava:
Fotoaparát:
[Rear] 13 MP
[Front] 12 MP UW Fingerprint (Power Key)
Baterie:
Kapacita baterie [mAh]/Nabíjení: 8,000 mAh / 45W
Rozměry [mm]:
254,3 x 165,8 x 6 mm
Hmotnost [g]:
500 g
Obsah balení:
Quick Start Guide, Data Cable, S Pen, Ejection Pin
Záruka:
24 měs.
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.

Informace o výrobci:
Název: SAMSUNG
Obchodní název: Samsung
Jméno společnosti: Samsung Electronics Co.
Adresa: Samsung, PO Box 12987, Dublin, Ireland
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úhlopříčka 10" a více |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8806097201885 |
| Výrobce CPU: | Samsung Exynos |
| Typ úložiště: | Micro SD |
| Obsah balení: | 0 |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Přední fotoaparát: | Ano |
| Zadní fotoaparát: | Ano |
| Datové sítě: | 5G |
| Modelová řada: | Samsung Galaxy Tab S10 FE |
| Procesor - typ: | Exynos 1580 |
| Pevný disk - paměť (GB): | 128 |
| Verze OS: | Android 15 |
| Lightning: | Ne |
| Baterie: | 8000 mAh / 45 W |
| Záruka tabletu (roky): | 2 |
| Displej - popis: | LCD PLS |
| Úhlopříčka ("): | 10,9 |
| Hmotnost přesná (kg): | 0,500 |
| Hmotnost: | od 0,351 do 0,5 kg |
| Barva - přesná: | Gray |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 13 |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | SM-X526/ 5G |
| Displej - rozlišení: | 2304x1440 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita baterie (mAh): | 8000 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,9 |
| Voděodolnost: | Ano |
| Paměť RAM (GB): | 8 |
| micro USB: | Ne |
| Operační systém: | Android |
| Wi-Fi: | Ano |
| Max velikost paměťové karty: | 2TB |
| Možnost SIM: | Ano |
| Stylus (součástí balení): | Ano |
| Výška (mm): | 254,3 |
| Šířka (mm): | 165,8 |
| Hloubka (mm): | 6 |
| Barva: | Šedá |
| Podpora AI: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
