Samsung Odyssey G7/LS37FG750EUXEN/37''/VA/4K UHD/165Hz/1ms/Černá/3R
Kód: 2088560803Související produkty
Detailní popis produktu
Kód: 2088560803P/N: LS37FG750EUXEN
EAN: 8806097438496
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
VESA DisplayHDR 600
HDR10+ Gaming
Energy Saving Solution
Eye Saver Mode
Flicker Free
Picture-In-Picture
Image Size
FreeSync Premium Pro
Off Timer Plus
Black Equalizer
Virtual AIM Point
Core Sync
Super Arena Gaming UX
Auto Source Switch+
Super Ultrawide GameView
Typ obrazovky:
Curved 1000R
Podsvícení:
VA
Úhlopříčka [palce]:
37
Rozlišení:
4K (3,840 x 2,160)
Rozteč bodu [mm]:
0,808 x 0,454
Obnovovací frekvence [Hz]:
Max 165
Poměr stran:
16:9
Povrch displeje:
UL Glare Free
Jas [cd/m2]:
350 typ., 280 min.
Kontrast:
3000:1
Odezva [ms]:
1
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál):
178/178
Počet barev:
Max 1,07B
Reproduktory:
Ne
Konektory:
1x Display Port (verze 01.IV, HDCP 02.II)
2x HDMI (verze 02.I, HDCP 02.II)
1x USB-B Upstream Port
2x USB-A Downstream Port (3.2 Gen1)
Sluchátkový výstup
Napájení:
AC 100–240 V (externí adaptér)
Spotřeba [W]:
Max 140, Typ 39,0
Stand By režim [W]:
0,50
Třída energetické náročnosti:
F
Montáž na zeď:
100 x 100
Ergonomie:
HAS (výškově nastavitelný stojan): 120,0 mm (±5,0 mm)
Tilt: -5,0° (±2,0°) – 20,0° (±2,0°)
Swivel: -20,0° (±3,0°) – 20,0° (±3,0°)
Barva:
Přední: Black
Zadní: Black
Stojan: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm):
816 x 674,4 x 303,8
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm):
816 x 483,2 x 170,8
Hmotnost [kg]:
Se stojanem: 11,2
Bez stojanu: 7,2
Balení: 15,1
Obsah balení:
Napájecí kabel 1,5 m
DP kabel
Záruka:
36 měs.
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.

Informace o výrobci:
Název: SAMSUNG
Obchodní název: Samsung
Jméno společnosti: Samsung Electronics Co.
Adresa: Samsung, PO Box 12987, Dublin, Ireland
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitory 33" a více |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| EAN: | 8806097438496 |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozměry (ŠxVxH mm): | 816 x 674,4 x 303,8 |
| Kontrast (statický): | 3 000:1 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Externí |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 37 |
| Hmotnost přesná (kg): | 11,2 |
| Model: | LS37FG750EUXEN |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Herní provedení: | Ano |
| Způsob použití: | Herní |
| Prohnutý monitor: | Ano |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 165 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| HDR: | HDR10+ |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 39 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Samsung Odyssey G7 |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikace HDR: | DisplayHDR 600 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
