Samsung Odyssey OLED G8/LS32FG810SUXEN/32''/OLED/4K UHD/240Hz/0,03ms/Silver/2R
Kód: 2088560547Související produkty
Detailní popis produktu
Kód: 2088560547P/N: LS32FG810SUXEN
EAN: 8806095968834
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
VESA DisplayHDR True Black 400
HDR10+ Gaming
Energy Saving Solution
Eye Saver Mode
Flicker Free
Picture-In-Picture
Quantum Dot Color
Image Size
FreeSync Premium Pro
Off Timer Plus
Black Equalizer
Virtual AIM Point
Core Sync
Typ obrazovky:
OLED
Úhlopříčka [palce]:
32
Rozlišení:
4K (3,840 x 2,160)
Obnovovací frekvence [Hz]:
Max 240 Hz
Poměr stran:
16:09
Jas [cd/m2]:
260
Kontrast:
1,000,000:1
Odezva [ms]:
0.03 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál):
178°/178°
Počet barev:
Max 1B
Reproduktory:
Ne
Konektory:
Display Port x 1 (verze 1.4)
HDMI x 2 (verze 2.1)
USB-B Upstream x 1
USB-A Downstream x 2 (verze 3.2 Gen1)
Sluchátkový výstup
Napájení:
External Adaptor, AC 100~240V
Spotřeba [W]:
38.4 W (Typ)
Stand By režim [W]:
0.50 W
Třída energetické náročnosti:
G
Montáž na zeď:
100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
HAS (Height Adjustable Stand): 120 ±5 mm
Tilt: -2.0° (±2.0°) ~ 25.0° (±2.0°)
Swivel: -30.0° (±3.0°) ~ +30.0° (±3.0°)
Pivot: -92.0° (±2.0°) ~ +92.0° (±2.0°)
Barva:
Silver
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm):
719.7 x 584.6 x 263.5 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm):
719.7 x 414.7 x 49.2 mm
Hmotnost [kg]:
8.4 kg (se stojanem) / 5.3 kg (bez stojanu)
Záruka:
24 měs.
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.

Informace o výrobci:
Název: SAMSUNG
Obchodní název: Samsung
Jméno společnosti: Samsung Electronics Co.
Adresa: Samsung, PO Box 12987, Dublin, Ireland
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitory 28"-32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8806095968834 |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Rozměry (ŠxVxH mm): | 719,7 x 584,6 x 263,5 |
| Kontrast (statický): | 1 000 000:1 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Externí |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 32 |
| Hmotnost přesná (kg): | 8,4 |
| Model: | LS32FG810SUXEN |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odezvy (ms): | 0,03 |
| Herní provedení: | Ano |
| Způsob použití: | Herní |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 240 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| HDR: | HDR10+ |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 38 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelová řada: | Samsung Odyssey OLED G8 |
| Barva: | Stříbrná |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikace HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 260 |
| Flicker Free: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
