Samsung Smart Monitor/M70F/32''/VA/4K UHD/60Hz/4ms/Černá/2R
Kód: 2088560550Související produkty
Detailní popis produktu
Kód: 2088560550P/N: LS32FM702UUXDU
EAN: 8806097327509
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
HDR10
Eye Saver Mode
Flicker Free
Image Size
Virtual AIM Point
Game Bar
Adaptive Picture
Super Ultrawide GameView
Adaptive Sound+
Typ obrazovky:
Flat -VA
Úhlopříčka [palce]:
32
Rozlišení:
4K (3 840 × 2 160)
Obnovovací frekvence [Hz]:
Max 60 Hz
Poměr stran:
16:09
Jas [cd/m2]:
300 cd/m2
Kontrast:
3 000:1
Odezva [ms]:
4 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál):
178/178
Počet barev:
Max 1B
Reproduktory:
Ano, 10W
Konektory:
HDMI: 2 EA
HDMI Version: 2.0
HDCP Version (HDMI): 2.2
USB-C: 1 EA
USB-C Charging Power: 65 W
USB Ports: 3
USB Hub Version: 2.0
HDCP Version (USB-C): 2.2
WiFi
Bluetooth
Napájení:
AC 100 – 240 V, Internal Power
Spotřeba [W]:
32,4 W
Stand By režim [W]:
0,50 W
Třída energetické náročnosti:
F
Montáž na zeď:
100 × 100
Ergonomie:
Tilt: -2,0 (±2,0) – 22,0° (±2,0°)
Barva:
Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm):
716,1 × 517,0 × 193,5 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm):
716,1 × 424,5 × 41,8 mm
Hmotnost [kg]:
6,5 kg (se stojanem), 5,4 kg (bez stojanu)
Záruka:
24 měs.
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.

Informace o výrobci:
Název: SAMSUNG
Obchodní název: Samsung
Jméno společnosti: Samsung Electronics Co.
Adresa: Samsung, PO Box 12987, Dublin, Ireland
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitory 28"-32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8806097327509 |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozměry (ŠxVxH mm): | 716,1 × 517,0 × 193,5 |
| Kontrast (statický): | 3 000:1 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA standard: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 32 |
| Hmotnost přesná (kg): | 6,5 |
| Model: | M70F |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 10 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Power Delivery: | Ano |
| Smart funkce: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 32 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelová řada: | Samsung Smart Monitor |
| Výkon Power Delivery (W): | 65 |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Flicker Free: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
