Samsung Smart Monitor/M80F/32''/VA/4K UHD/60Hz/4ms/Bílá/2R
Kód: 2088560551Související produkty
Detailní popis produktu
Kód: 2088560551P/N: LS32FM801UUXDU
EAN: 8806097146452
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
HDR10, Certified (HDR10+)
Eye Saver Mode
Flicker Free
Image Size
Virtual AIM Point
Game Bar
HDMI-CEC
Auto Source Switch+
Adaptive Picture
Super Ultrawide GameView
Typ obrazovky:
VA
Úhlopříčka [palce]:
32
Rozlišení:
4K (3840 × 2160)
Obnovovací frekvence [Hz]:
Max 60 Hz
Poměr stran:
16:09
Jas [cd/m2]:
400 cd/m2 (typický), 300 cd/m2 (minimální)
Kontrast:
3000:1 (statický)
Odezva [ms]:
4 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál):
178 / 178
Počet barev:
Max 1 miliarda
Reproduktory:
10 W
Konektory:
HDMI: 1× (verze 2.0)
HDCP Version (HDMI): 2.2
USB Ports: 2× USB-A (verze 2.0)
USB-C: 1× (65 W, verze neupřesněna)
HDCP Version (USB-C): 2.2
WiFi: Yes (Wi-Fi 5)
Bluetooth: Yes (5.2)
Napájení:
Externí adaptér, AC 100–240 V
Spotřeba [W]:
Max 140 W, Typická 31,4 W
Stand By režim [W]:
0,50 W (DPMS)
Třída energetické náročnosti:
F
Montáž na zeď:
100 × 100
Ergonomie:
HAS (výškově nastavitelný stojan) 120,0 ± 5,0 mm, Náklon -2,0°(±2,0°) ~ 15,0°(±2,0°), Pivot -92,0°(±2,0°) ~ 92,0°(±2,0°)
Barva:
Warm White
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm):
713,4 × 616,2 × 200,1 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm):
713,4 × 423,8 × 24,5 mm
Hmotnost [kg]:
Se stojanem 7,0 kg, Bez stojanu 4,0 kg
Záruka:
24 měs.
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.

Informace o výrobci:
Název: SAMSUNG
Obchodní název: Samsung
Jméno společnosti: Samsung Electronics Co.
Adresa: Samsung, PO Box 12987, Dublin, Ireland
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitory 28"-32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8806097146452 |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozměry (ŠxVxH mm): | 713,4 × 616,2 × 200,1 |
| Kontrast (statický): | 3 000:1 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Externí |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 32 |
| Hmotnost přesná (kg): | 7 |
| Model: | M80F |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 10 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Power Delivery: | Ano |
| Smart funkce: | Ano |
| HDR: | HDR10+ |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 31 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelová řada: | Samsung Smart Monitor |
| Výkon Power Delivery (W): | 65 |
| Barva: | Bílá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
