Tenda RH7-WCA - Venkovní otočná IP65 Wi-Fi 4MPx kamera, noční LED, audio, detekce pohybu, CZ app

Kód: 539047196
1 349 Kč 1 115 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 539047196
P/N: RH7-WCA
EAN: 6932849438710

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)

Venkovní otočná IP kamera s rozlišením 4MP (2560 x 1440) a přenosem zvuku, úhel záběru 360° horizontálně a 137° vertikálně, noční vidění s dosvitem 30 m, detekce pohybu a osoby, automatické otáčení za pohybem, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor a siréna, cloud platforma, slot pro SD kartu max. 256 GB, krytí IP65, připojení přes WiFi a Ethernet RJ45, aplikace pro Android a iOS v češtině. Popis produktu
Venkovní otočná IP kamera s online sledováním pomocí mobilního telefonu a tabletu. Ukládání záznamů a fotografií na microSD kartu nebo Cloud. Rozlišení 4MP pro video ve vysoké kvalitě, denní i noční provoz díky IR dosvitu až 30 m, ohnisková vzdálenost 4,0 mm, Wi-Fi b/g/n, 1x LAN RJ45 10/100 Mb/s, mikrofon a reproduktor, slot pro microSD kartu s velikostí až 256 GB. Úhel záběru 360° horizontálně a 137° vertikálně. Kamera podporuje detekci pohybu, detekci osoby, a automatické otáčení za pohybem/osobou. Součástí balení je držák na stěnu/strop.

Snadná a efektivní správa pomocí aplikace Tenda TDSEE
Mějte své IP kamery stále pod kontrolou. Díky aplikaci TDSEE která je kompletně v češtině bude pro vás jednoduchá nejen instalace ale také používání kamer. Aplikace obsahuje celý seznam přidaných kamer, prohlížení online videí, uložených videí jak na microSD kartě tak na Cloudovém úložišti, mluvení a odposlech z kamery, podrobné nastavení alarmů (siréna, nahraný zvukový záznam, tiché, výstražné blikání LED diod), několik druhů nočního vidění (Smart mód, Plněbarevný mód, Černobílý mód), zakoupení Cloudového úložiště přímo v nastavení kamery, režim hlídání, vypnutí LED indikace, vypnutí kamery, automatická aktualizace firmware a další.

Design, umístění a odolnost
Kamera má čistý a jednoduchý design, který je zároveň velmi efektivní. Úhel snímání je 360° horizontálně a 137° vertikálně a navíc jsou kolem optiky umístěny hned čtyři bílé LED diody a další čtyři infračervené IR LED diody pro přísvit v noci a korekci slunce ve dne. Pro perfektní připojení k síti kameru doplňují hned dvě otočné WiFi antény. Kamera disponuje stupněm krytí IP65 - je určena do venkovního prostředí, odolná vůči prachu i vodě. Kameru doplňuje praktický držák na stěnu, strop nebo stožár pro rychlé uchycení dle požadavků uživatele.

Vysoká kvalita obrazu a obousměrný zvuk
Kamera RH7-WCA má rozlišení 4MP (2560 x 1440 px), dále optika f= 4 mm a F= 1.6, infračervený filtr ICR, 3D redukce šumu, DWDR (Digital Wide Dynamic Range), kompenzace zadního světla, ROI (Region Of Interest). Dále podporuje obousměrný přenos zvuku (obsahuje mikrofon a reproduktor), díky kterému je možný odposlech z kamery ale také zvuk z reproduktoru kamery při mluvení do mobilního telefonu. Reproduktor je také možné nastavit jako sirénu při detekci pohybu.

Funkce detekce pohybu, automatického otáčení a alarmu
Kamera detekuje pohyb a automaticky se za ním natáčí aby objekt neustále sledovala. K této funkci je možné nastavit chování alarmu - výstraha pomocí bílých blikajících LED diod, výstraha pomocí zvuku, buď siréna nebo vlastní 10ti vteřinový záznam zvuku (až 3 nahrávky). Také je možné ponechat potichu a bez LED světla. Dále nastavení notifikací do mobilního telefonu, nahrávání při detekci pohybu/osoby apod.

Perfektní video ve dne i v noci
Kamera RH7-WCA obsahuje LED diody pro noční svícení. Čtyři bílé LED diody a další čtyři infračervené IR LED diody pro přísvit v noci a korekci slunce ve dne. Na výběr je několik druhů nočního vidění (Smart mód, Plněbarevný mód, Černobílý mód). Je možné ponechat režim nočního svícení zapnutý, vypnutý nebo jej kamera aktivuje a deaktivuje automaticky.

Vlastní zvuková nahrávka
RH7-WCA umí také při detekci pohybu přehrát přímo vámi nahranou 10ti vteřinovou zprávu. Tyto zprávy lze uložit celkem tři a vybírat, která se má použít. Např. při vstupu do obchodu může být nahrávka ''Dobrý den, vítáme vás v našem obchodě'', zatímco pro vyplašení nechtěného návštěvníka večer se může ozvat ''Okamžitě opusťte prostor jinak bude kontaktována policie''.

Ukládání dat
Kamera ukládá data do vnitřního nebo Cloudového úložiště. Vnitřní úložiště je tvořeno slotem pro microSD kartu maximální kapacity 256 GB. Také je možné přímo v aplikaci TDSEE přikoupit Cloudové úložiště, data jsou tak chráněna proti odcizení nebo poškození kamery. Cloudové úložiště je evropské a splňujme normy na ochranu osobních dat ISO/IEC 27018. Data jsou speciálnně kódována pomocí AES 256-bit šifrování.

Technické parametry
Wi-Fi standardy: IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mb/s Ethernet: 1x LAN RJ45 port 10/100 Mb/s Rozlišení: 4MP (2560 x 1440 px) Úhel záběru: 360° horizontálně, 137° vertikálně Zabezpečení: 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Způsob ovládání: SMART aplikace do mob. telefonu Tenda TDSEE, Webové rozhraní Rozhraní: 1x Reset, 1x slot microSD max. 256 GB, 1x konektor Jack, 1x RJ45 LED indikace: ano, 1x červená/modrá Systém mobilního telefonu: Android 4.4 a vyšší, iOS 9.0 a vyšší Třída krytí/odolnosti: IP65 Slot na microSD kartu: ano, max. 256 GB Class10 Optika: 4 mm, F = 1.6 Přenos zvuku: ano, obousměrnný, obsahuje mikrofon a reproduktor Vyvolání poplachu: ano, světlem i zvukem Nahrání vzkazu který se přehraje při detekci pohybu: ano, 3 nahrávky, každá max. 10 vteřin Dosah nočního LED/IR LED přísvitu: 30 m Antény: ano, 2x venkovní otočné Kódování: H.265/H.264 Další funkce: ICR, 3D redukce šumu, DWDR, kompenzace světla, ROI Provedení: outdoor, venkovní Provozní teplota: -30° až +60 °C Rozměry (v x š x h): 138 x 120 x 187 mm Certifikace: CE, RoHS, FCC, RCM, UKCA

Obsah balení
1x Tenda RH7-WCA 1x Napájecí adaptér 12V DC 1 A 1x Držák na stěnu/strop 1x Sada pro uchycení 1x Sada pro voděodolné napojení konektoru 1x Stručná instalační příručka

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdrátové
Záruka: 36

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: